Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor 80-85kg-hoz...

Szálkásításkor 80-85kg-hoz mennyi legyen a zsír?

Figyelt kérdés
Ch 200 es folyamatosan csökkentem, férfi vagyok.

2015. júl. 14. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
40 grammot hagynék végig, nagy része omega3-6 legyen és hagyj benne 1 tojássárgáját.
2015. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én minimum 60-70 grammot ennék ilyen súlynál, ennek egyharmada lehetne telített zsír, ugyanis a hormonháztartásod és a tesztoszteron-szinted könnyen a béka segge alá süllyedhet (rossz közérzet, ingerültség, 0 libidó, stb.) és onnantól vége a történetnek.

Szénhidrátban sem nagyon mennék 150 gramm alá, inkább vegyél vissza a fehérjéből (de legalább legyen 1,5g/tskg), mert a szervezeted szénhidrát hiányában előbb nyúl az izmaidhoz, minthogy fehérjéből energiát nyerjen.


De mindenki más, tapasztald ki, hogy a teljesítményed és a közérzeted hogyan fenntartható, ha bármelyik jelentősen visszaesik, akkor baj van a diétáddal. Sose mások tanácsaiból indulj ki elsődlegesen, hanem elsődlegesen hallgass a szervezetedre. Ha nem versenyzel és nem 4-5%-os testzsírszázalék a célod, csak egy szálkás-izmos test kockahassal, akkor azért ne kínozd magad halálra. :)

ui: BCAA és glutamin kiegészítő nekem sokat segít diétában, főleg a végén. Sok sikert

2015. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!