Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervem vélemenyetek?

AmberTime kérdése:

Edzéstervem vélemenyetek?

Figyelt kérdés

2 naponta csinálom az edzésnapok között futok úgy 4km t.

Csak vizet iszom a napi kaloria bevitelem egy kalkulator szerint 2300 lehetne úgy 1200-1500at szoktam beviini.


Itt az edzedzésterv (saját)


Fekvőtámasz 3x35

Egykezes sulyzot emelek bicepszre 3x35

Lorugas 3x35

Előre emelés vállra 3x35

Felfelé nyomás vállra 3x30

Guggolás 3x50

Haspres 3x50

Lábemelés 3x10

Lábemelés hajlitott terddel 3x20

Oldalazva haspres 3x20


2015. júl. 15. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja 5kilos sulyzokkal és meg annyi hogy ezzel mennyi idő alatt fogok "jól kinézni"
2015. júl. 15. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Még beleférne 1-2 bicepsz és tricepsz gyakorlat, esetleg tolódzkodhatnál is vagy ha van egy alkalmas felület, amin eltudsz feküdni, akkor mehetne mellre kétkezessel fekvenyomás és tárogatás.
2015. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kezdő átmozgató edzéstervnek elmegy, de idővel érezni fogod, hogy kevés, ahogy fejlődsz. Akkor érdemes áttérni osztott edzésre, hogy egy -egy izomcsoportra ne egy gyakorlat legyen, mert az kb semmi. Ne értsd félre, eleinte oké, csak sokkal jobb ha csinálsz mondjuk 3-3 gyakorlatot izomcsoportonként, amikor már jól benne vagy az egészben. Keresgélj a neten, pl a shop.builder oldalán vannak otthoni edezéstervek is, nem csak konditermiek :)

jól kinézni nem tudom mikor fogsz, mert nem tudom, hogy most hogy nézel ki. Nulláról egy jó forma az hosszú évek alatt lesz, de változást már hamar láthatsz

2015. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!