Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék tovább fogyni?

Hogyan tudnék tovább fogyni?

Figyelt kérdés
Elég dagadt voltam, 120-ról mentem le 90 re. Akkor kezdtem el a súlyzós edzést, így újra elértem a 100-at. Utána nem akartam egyből diétázni, így egy szintentartó kajáláson voltam, ami inkább a kalóriaminusz fele hajlott. Fél évig csináltam ezt kb, így a súlyom nem nagyon változott. Viszont most úgy döntöttem leadom a maradék felesleget, viszont mivel túl alacsony volt a szintentartó kajálásom, nem tudom már nagyon jobban levinni a ch-t, hiába csökkentettem fokozatosan lejjebb, mert most elértem kb a minimumot. Ebben a helyzetben mi lenne a megfelelő? Tegyek be több kardiót?
2015. júl. 17. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A kalóriabeviteled mindenképpen legyen meg. Ha úgy érzed, hogy alacsony szénhidráttal tudsz csak fogyni, megpróbálkozhatnál akár ciklikus ketogénnel is, vagy ha nagyon szereted a szénhidrátot, először TKD-val.
2015. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:
69%

ki mondta, hogy a ch-t a végletekig le kell csökkenteni? egyrészt rá kéne állnod a 1,5 g ch, 2-3 g fehérje és 0,5 g telítetlen zsír napi bevitelre, rost is legyen de nem kell túlzásba vinni sem. Aztán kardió minden reggel éhgyomorra mehet 40 p egy óra bőven elég, sőt! lehet az elején még sok is lesz és edzettségfüggő de 1-3 alkalom súlyzós edzés, többre nincs szükség, úgy fog pucolni, hogy nemigaz. HA nem megy tovább le, akkor se ess pánikba, adj neki két hetet, persze ne csalj, és ha akkor sem, akkor tovább kellene tisztítanod a kaját első körben és csak aztán csökkenteni.


A tisztítás alatt olyasmiket értek, hogy pl kevert fehérje helyett váltasz izolátumra, lehetőleg cukormentesre, vagy a magos műzlit lecseréled tiszta zabra, elhagyod az izesítő "dzsuvákat", pl mustár, ketchup és társaik. 10 hét alatt volt hogy 20 kg lement így rólam, de akkor nekem csak a kinézet számított, nem voltam top erőszinten, ezt azért ne is várd magadtól, ahhoz sokkal precízebb mérés és tápanyagszámítás szükséges.

2015. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra kardio remekül hangzik. Jó lesz az aerobnak is.
2015. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!