Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folytassam a fegyencedzést...

Folytassam a fegyencedzést vagy kezdjem el a sima street workout-os calisthenicset?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes folytatni (még az elején tartok,és egy fel nyara nyomom),vagy kezdjem el a street workoutot,vagy milyen különbségek vannak,milyen előnyök\hátrányok vannak mindketvannak.Egyébként ha fontos akkor 16 vagyok 175cm,52kg (^v^).Ja és tudom hogy nem jó a testfelépítésem ,rengetegszer mondják hogy vékony vagyok de,na....😂😂

2015. júl. 20. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pld. a saját testsúlyos edzéstől még ßuzi maradsz. Ez mondjuk hátrány.
2015. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sztítwörkáut annyi, hogy az utcán edzel... Minden strítvörkáutos trükk alapja, az a 6alapgyakorlat, ami a fegyencedzésben van... Ha még abban is "kezdő" vagy, akkpr hova akarsz váltogatni?...

Szépen dolgozd ki magadnak az edzésedet, szépen gondold ki a progressziót, aztán, hogy a szobádban csinálod, vagy lent a gangon az senkit nrm érdekel...

2015. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
Nincs különbség a kettő között, haladj a fegyenccel és hozzávehetsz más gyakorlatokat is.
2015. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Ha igen akkor a sw-al meg fogsz szenvedni keményen ha az ottani alapokat fogod csinálni.

Ha fiú a akkor meg mindegy csak az erő függvénye. Ja és ha fiú vagy ne írj így mert elég lányos

2015. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!