Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a kondigép otthonra?...

Jó ez a kondigép otthonra? Lehet vele fejlődni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem ennyiért venném, hanem kb. féláron, meg 80 kg súllyal.


2015. júl. 22. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég gagyik ezek a kondigépek, persze látni kéne, meg a másik baj vele, hogy hamar ellustulsz, és ha ott van az orrod előtt, akkor hamar legyintesz rá és nem használod. Míg ha lemész egy terembe, ott nincs mese edzeni kell.


Otthon meg ott a gép, tv, filmnézés, ami könnyen eltérít az edzéstől.


Ezzel nem azt mondom, hogy ez a gép amit meg akarsz venni rossz, de a kombinált gépek általában inkább alapdolgokra jók, mint komolyabb edzésre.


Ha kitartó vagy és kezdő, akkor hajrá, de nehogy a sarokban porosodjon pár használat után.


Inkább menj el a boltba ahol árulják és próbáld ki, ha meg tetszik akkor is, vedd meg ezt a használtat.

2015. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél súlyokat, ácsoltass/hegesztess erőkeretet, rakj az erőkeretre húzódzkodó és tolódzkodó részt. Voilá!
2015. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van két 25 kilós egykezes súlyzóm, húzódzkodó rúd is fel van szerelve, pont ez az, hogy azokat már unom, jó lenne egy kis változatosság.
2015. júl. 22. 02:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jók ezek a gépek, otthoni használatra tökéletes! Én is nemrég vettem hasonlót, mert beleuntam a szabadsúlyos gyakorlatkba, pont mint te, és imádom!
2015. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A képet nem hozza be, még annyi, hogy ha lehet, alsócsigásat vegyél!
2015. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en azt mondom ,hogy szerezz be valahonnan ,vagy csinaltass egy fekvepadot ,erőkeretet,vegyél egy sulyzot.Sokkal jobban megéri ,mint gépekkel szarakodni,ugy tudod csinalni az osszes alapgyakorlatot.
2015. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!