Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kombinált kondigép otthonra?

Kombinált kondigép otthonra?

Figyelt kérdés

Érdemes venni otthonra 30-40e ft körül kombinált kondigépet?


[link]


Ilyenre gondoltam. (Persze nem konkrétan ez a márka stb., a lényeg, hogy ezek vannak rajta.)


Izmosodnék tőle? (Nem vagyok izmos, se dagadt, se vékony, kick boxozom pár hónapja, szeretnék izmosodni.)



2014. dec. 17. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

A legfaszább az lenne ha vennél egy erőkeretet, egy állítható dőlésszögű padot, egy olimpiai súlyzórudat sok tárcsával és két állítható egykezes súlyzót sok tárcsával.

Ezzel teljesen kiválthatnád a konditerembe járást, csak ez benne lenne vagy félmillióba!


Szerintem ilyen multifunkciós kondigépet nem érdemes venni, pont az alapgyakorlatokat (guggolás, felhúzás, fekvenyomás, fej fölé nyomás) nem tudod vele végezni.

Most azzal sokra mész, hogy tudsz csinálni mellre vagy combra egy-egy izolációs gyakorlatot, vállra meg mondjuk semmit sem tudsz csinálni vele.

2014. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek is hasonló van, én nem ajánlom. Ezek ilyen tessék lássék módon, olcsón vannak összedobva, nem lehetetlen edzeni rajtuk, de nem is jó érzés, és sztem nem is hatékony.


Az előttem szóló jól mondja, azzal a felszereléssel MINDENT meg lehet csinálni. Más kérdés, hogy drágább lesz jóvalta, viszont a hasznossága összehasonlíthatatlan.

Jobban jársz ha azt a 30-40 rongyot terem bérletre költöd, vagy legalább valakitől használtan veszel kétkezes rudat, egykezes súlyzókat + súlyokat. Kis találékonysággal ezzel is meg lehet oldani a legtöbb dolgot.

2014. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Súlyok kellenek neked, nem gépek.
2014. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Egy kétkezes rúd, meg két egykezes plusz súlyok és egész jó edzéseket lehet nyomni. Ha nagyon megakarod magad dobni akkor húzódzkodás, tolódzkodás is mehet.
2014. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vannak súlyaim, amiket fekvenyomórúdra lehetne szerelni, érdemes venni egyet úgy, hogy nincs fekvenyomópadom?

Nézegettem, egy rúd 7-8 ezer körül van, valószínűleg megérné, ha padot lehetne házilag csinálni vagy valami.

2014. dec. 18. 13:20
 6/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Földön is lehet nyomni. Ha akkora súllyal dolgozol amit jól tudsz kontrollálni, akkor nem is veszélyes.
2014. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Földön nem lehet nyomni IQ betyár :P !!

Nem rossz a kondigép , terem mellett !!

2014. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Lehet nyomni a földön, le írtam szerintem neked privátban, hogy hogyan is lehet megnehezíteni. Köszönöm a kedves megszólítást cukorborsókám. :)
2014. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Egyébként a középszakasz földön fekve nehezebb és nem tud a láb segíteni, ha a földön nyomsz. Statikus tartással pedig nehezíthetsz. Csak leírtam ide is.
2014. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia én ennyi pénzért nem vennék ilyen kombi gépet,inkább külön-külön vásárold meg, lehet drágább lesz, de legalább hatékony. Egyébként ajánlanám neked a gym doctort, én tőlük vásároltam nemrég. Gyömrőn található a telephelyük és rengeteg gépük van.
2020. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!