Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok olyan termeket...

Ajánlanátok olyan termeket Budapesten, ahol nagyon jó személyi edzők vannak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, szeretnék elkezdeni tömeget növelni.

Nagyon sokat olvastam már a témáról. Az emberi szervezet működésével, az étrenddel és úgy általában az elméleti dolgokkal szerintem már eléggé tisztában vagyok, edzésterveket is nézegettem, meg youtbe-os videókat a gyakorlatok helyes kivitelezéséről. De azért ez más, mint a valóságban csinálni :) Úgyhogy szeretnék egy jó személyi edzőt, aki kezdőket is szívesen vállal, bemutatja a gépeket, ellát jó tanácsokkal, összeállít egy jó edzéstervet, kijavítja a hibákat stb.

Köszönöm a segítséget :))



2015. júl. 22. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.


A személyi edző is valahol egy bizalmi állás, mindenkinek más a stílusa, mindenkinek más jön be, másra van szüksége.


Mondhatom, hogy menj X terembe és keresd XY-t, mert ő a legjobb, de:

- semmi nem garantálja, hogy neked is szimpatikus lesz

- hogy jól együtt fogtok dolgozni, van aki pl jobban viseli, ha kemények vele, más meg érzékenyebb ilyen téren

- ha a város másik felén van a terem, úgysem fogsz miatta alkalmanként oda vissza 5 órát ingázni.



Szóval inkább fordítsd meg a kérdést, keress egy jó termet a környékeden, amit meg tudsz fizetni, és szólítsd le az első szimpatikus edzőt, esetleg pár alkalommal menj edző nélkül, és nézd meg, hogy kinek milyen tanítványai vannak, hogy kezeli őket.

2015. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy szubjektív véleményeket fogok kapni - már ha kapok. De ha kinézek egy termet, választok egy random arcot az edzők közül, az ugyanúgy lutri.
2015. júl. 22. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a flex gym- ben vannak elég nevesek meg jók, de biztis nem is olcsòk
2015. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hermina Gildában van egy aranyos lány, aki 2-3 emberrel szokott egyszerre foglalkozni, de olyan típusokkal, akiken látszik, hogy nagyon-nagyon kezdők (múltkor volt nála egy 180centis 50 kilós srác, meg két molett csajszi), türelmes, kedves, mosolygós, én őt keresném meg, bár a nevét sajnos nem tudom, de gyönyörű mozgása van :)
2015. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!