Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor várható az eredménye?

Mikor várható az eredménye?

Figyelt kérdés

Vettem fehérjét, 940grammosat, 3 napja szedem, az az 6 alkalommal ittam eddig, 30 gramm 1 kanál ugye.


Heti 3x járok kondiba már 1 hónapja, tömegelek, és arra volnék kíváncsi (Étkezés egyébként rendben van, tehét fehérje, szénhidrát dúsan eszek.), hogy ha elfogy az az 1 kiló, lesz már látszatja? (Persze nagyon jól tudom,hogy nem leszek egyből kipattintva, de egy minimális, ami látható, egy pici is elég, csak valami..)


2015. júl. 23. 20:16
 1/6 Kerze ***** válasza:
Ne a 940grammos fehérjédtől várd a csodát, havi 1kilót tudsz fel szedni, ha minden feltétel adott. Na most ez 2-3 hónap után már meg látszik szerintem.
2015. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 31 adag akkor, azaz 15 napig elég, ennyi idő alatt mi fog látszódni szerinted?
2015. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, 1 kg fehérje semmi olyat nem okoz, amit látszana. Valószínűleg kezdő szinten semmilyen különbséget nem fogsz tapasztalni ha szeded vagy ha nem. Persze feltételezve, hogy az étkezésed tényleg rendben, és beviszel elegendő fehérjét.
2015. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nos, csak azért kérdem,mert most kidobok 20-on ezreket, aztán rádöbbenek,hogy hoppá sehol semmi. De akkor várok ,türelmes vagyok. :D
2015. júl. 23. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
mikoir én elkezdtem, az én önkritikámmal kellett 7 hónap mire láttam magamon valami változást.
2015. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
Mi az, hogy kidobsz 20-on ezreket? Ez kaja. Vagy a sült húst is kidobott pénznek tekinted?
2015. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!