Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 33 évesen még...

Szerintetek 33 évesen még érdemes elkezdeni edzeni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lefogytam (életmódváltással, mozgás, szénhidrátcsökkentett táplálkozás, cukor elhagyása) 95 kg-ról 73-ra.

De így meg túl soványnak, cingárnak érzem magam, el szeretnék kezdeni edzeni.

Csak kérdés, hogy ennyi idősen egyáltalán van-e még értelme?

Mert nyilván már nem úgy fejlődnék és nem úgy jönne az eredmény, mint egy 18-20 éves ember esetén.


Van itt olyan, aki ennyi idősen kezdte? Tapasztalatok?



2015. júl. 24. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már késő? Soha nem késő. Van ismerősöm aki 50 évesen kezdte. Ha a kaja meg az edzés rendben van, úgxis fejlődsz. Menj el terembe, egy-két alkalommal edzőhöz, meg elolvashatod a sárga kapszulát is. 1 év után meg, ha nem fejlődsz már, kipróbálhatsz valamilyen tesztoszteron fokozót is. Nem egészségtelenek ezek a közhiedelem ellenére. De aki benne van az tudja.
2015. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Krisztusi korban már ágyban fekve kell passzívan várni a halált... ilyen vénen már semiinek nincs értelme.
2015. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI


Nem vagy már 16 éves,de a tested jelen korodban akkor fog lassabban fejlődni,ha kifogásokat találsz miért ne edz most.


Am gratula a fogyáshoz! :-)


https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI


https://www.youtube.com/watch?v=ZrasQOojFyo

A bőr idővel visszahúzódik. Akk szebben néz majd ki. Sőt! Addigra izmosabb is lesz! :-)



Hajrá!


És nemártana futni is mellé egy jó futócipőben het 2-3 alkalommal 30 percet vagy egy órát. Esetleg többet,ha szeretsz annyira futni.

2015. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37 évesen kezdtem újra 7 év kihagyás után és megy. 33 év még semmi, 35 évesen ha tényleg normálisan csinálod Pumped Gabót is körözheted :)
2015. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én ezt már nagyon sokszor tapasztaltam és megfigyeltem, hogy azok nyomják a dudát ész nélkül, meg idegbetegeskednek, akik a fentebb említett kocsikban ülnek.

Piros lámpánál, ha mondjuk nem indul meg rögtön az első, akkor tuti, hogy valami tizenéves szakadt suzukis fogja először nyomni a dudát.

2015. júl. 24. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs, az előző félrement.

Amúgy köszönöm a biztatást és a gratulációt is.

Futni nem annyira szeretek, szobakerékpározni szoktam minden nap fél órát.

2015. júl. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!