Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi mellett box?

ChleniX97 kérdése:

Kondi mellett box?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtem el kondizni itthon. Van fekpad+ 2 egykezes súlyzó. Heti 5 alkalommal edzek hétvégente pihenő. Az lenne a kérdésem hogy hétvégére egy kis boxzsák püfölés mehetne kardiónak? Mert tömeget szeretnék felszedni hisz csak 65 kiló vagyok. A kettő kiütné egymást? előre is köszi a válaszokat.
2015. júl. 27. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tömeget szeretnél felszedni és ektomorf vagy, akkor semmilyen más mozgást ne végezz csakis súlyzós edzést. Abból sem kell heti 5, mert azzal túl sok kalóriát égetsz el, bőven elég hetente háromszor egy óra, a többi időt töltsd pihenéssel.
2015. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fél óra szerintem belefér. Ha majd felmész 70-80 kilóra és nem erősödik a hozzá a tüdőd meg a szíved, akkor sokkal rosszabb lesz.
2015. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, elég vékony testalkatom van.Egy kis tömeget(izmot) szeretnék felszedni.De mellette egy kis futás vagy box mehet akkor?
2015. júl. 27. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Mehet. Mondjuk heti 2x .
2015. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!