Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Idén decemberben leszek...

Idén decemberben leszek 19,175cm,61 kg vagyok. A koromhoz, meg a magasságomhoz képest nagyon sovány vagyok, ezen szeretnél változtattni!? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sokáig fociztam, majd 6 évig, tavaly ott hagytam az Akadémiát a télen, edző problémák miatt(nem úgy jöttem ki vele, ahogy kellett volna, nem volt reális). Idén pedig elhatároztam, hogy elkezdem a testépítést, csak hát a testépítéshez szükséges a súlyzós edzés, és olyat hallottam, hogy a súlyzós edzésnél pedig megáll az ember növekedése, lehet hülyeség, de én azért egy 180 cm meg szeretnék lenni, az öcsém is annyi, magassabb, meg szőrösebb már, mint én.

Gond van még a gerincemmel, kicsit ferde, sokat lógok ez miatt, és olyat hallottam, hogy ez segíthet a növekedésben!?

Mondta egyik barátom, hogy a búza csíra is jó, mert állítólag az is segít a növekedésben.

Esettleg van valami edzésterv erre? És a lógás az jó?

Pánikolok kicsit, mert nem szeretnék ekkora amradni azért..

Hogy ha az segít valakinek, hogy küldök képet, és ért a dolgokhoz, akkor privátban elküldöm a testemről a képet.


2015. júl. 28. 13:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Pánikolok kicsit, mert nem szeretnék ekkora maradni azért..*
2015. júl. 28. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:

a testmagasságod a genetikádon múlik, 19 évesen már nem valószínű, hogy nősz még 5cm-t...

nyugodj bele, hogy ekkora vagy és kész..

ha testépítéssel akarsz foglalkozni, első körben olvasd el a sárga kapszula című ebookot, aztán ha utána lesz kérdésed, tedd fel.

2015. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!