Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az alkohol dehidratáltságot...

Ha az alkohol dehidratáltságot okoz, ezt megkerülhetem úgy, hogyha egy buli után megiszom több mint egy liter vizet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
1 egész litert, wow.
2015. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HarciCsiga ***** válasza:
En egy etkezes melle iszok majdnem annyit :D
2015. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a multkor letoltam másfelet simán-.-
2015. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Igyál minden nap 2-őt, akkor közelítesz az egészséges szinthez.
2015. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ritkán iszom, de ha iszom, nem tudok mértéket tartani, így aztán mocsok részegre iszom magam...

másnaposság ellen az évek alatt nekem pont ez lett a taktikám, lefekvés előtt akár kívánom, akár nem, leküldök 1.5 liter ásványvizet, aztán ha a fene fenét eszik sem hányok...

éjszaka jópárszor ki fogok menni pisilni, és minden pisilés után iszok, amennyit csak bírok... ezzel a taktikával el szoktam érni, hogy ne legyek, vagy csak enyhén másnapos...


viszonyítás kedvéért, ha elkezdek inni, annak 7-8üveg sör mind mellé egy unikum a vége általában...

2015. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Piálás közben sem árt félliter vizet betolni mondjuk 2-3 sör után. Szépen minden 2. és 3. sör után bekell tolni vagy fellitert (akkor simán lemegy) és még lefekvés előtt még egy liter és nem tudsz másnapos lenni.
2015. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én inkább borozok

Űelső válaszolók -_- nyilván nem egész nap egy litert iszom, hanem ezt ivás után

napközben ugyanúgy megiszom 1,5-2litert

2015. júl. 29. 00:39
 8/8 Phoney válasza:

Ez elég változó. Ha lefekvés előtt letolsz egy liter vizet, az valamennyit mindenképpen segít, sokszor elég a kiszáradás megelőzésére.


Időnként viszont az alkohol úgy meghajt, hogy kijózanodásig minden víz átmegy rajtad. Ilyenkor általában felébredsz rá, hogy vécére kell menni, szóval választhatsz, hogy folyamatosan pótolod a vizet (ahogyan Százhúsz(kg) leírta), vagy átalszod az éjjelt, és reggel leszel nagyon kiszáradva.

2015. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!