Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kórtól és milyen...

Fuzesmilan kérdése:

Hány éves kórtól és milyen vagy melyik sportokhoz használhatok Biotech USA-tól fehérjét?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves srác vagyok és versenyszerűen footballozom. Az edzőm ajánlotta h egyek sok fehérje dús ételt. Hallottam h a Biotech USA árul fehérjét csak nem tudom h én ilyen idősen fogyaszthatok e és ilyen sport mellett fogyaszthatok e a B. U. által forgalmazott fehérjéből. És ha igen napi hány adagot fogyaszthatok el? ( Csak szakértőktől kérek választ,köszönöm:-) )

#fehérje #sport #football #BioTech USA #Biotech USA tanácsok
2015. júl. 31. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Van tejből kiszűrt, tojásból, szójából porlasztott és marhahúsból kivont fehérje. Ilyen sorrendben ajánlom őket, attól ha nem vagy allergiás tejre stb. Fogyaszthatod, napi 1 adag elég lesz neked, és egyél mellé mást is.
2015. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogyaszthatod.


Ez csak fehérje semmi veszélyes dolog nincs benne. Olyan mintha húst vagy tömény tejet ennél, csak ez porítva van meg megtisztítva a sok fölösleges cucctól, mint zsír meg szénhidrát.


Sima tejsavó vagy marha fehérjét vegyél.


Persze ne ész nélkül igyad, mint a vizet, max. napi kettő adagot igyál, edzés előtt, edzés után vagy reggel, mellé pedig egyél rendesen. Ez csak kiegészítés, tehát nem étkezés helyett van, hanem mellette!

Alapból egyél sok zöldséget, tojást, húst, halat, túrót zabpehellyel és rizzsel. Mellé egy multivitamin és omega-3 sem ártana.


Akkor ne vegyél ilyeneket ha vesebeteg vagy, esetleg más krónikus betegséged van. De mivel gondolom orvosi ellenőrzés is van nálatok, ez nem valószínű.

2015. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szóját én abszólute nem ajánlom...a tojás fehérje meg sajnos baromi drága.


A sima tejfehérje koncentrátum a legolcsóbb, de a marha is jó ha a tejet nem bírod. A savó izolátum a legjobb, de azok is drágák.


A boltban szívesen segítenek neked.


Testsúlykilogrammod amúgy fontos infó lenne.

2015. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne zavard össze, iszik napi egyet valamelyik étkezéshez és kész.
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
39-40 kg vagyok
2015. júl. 31. 14:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm az összes választ:)
2015. júl. 31. 14:28
 7/7 Kisboltos ***** válasza:
2 gramm/testtömeg, de ebbe benne van más étkezések fehérjetartalma is. Neked egy adag/nap bőven elég.
2015. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!