Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a vitaminok pont elegendő...

Ezek a vitaminok pont elegendők, jó lesz ennyi vagy esetleg túl sok lenne?

Figyelt kérdés

Vannak gyomorbántalmaim, keringési zavarok, mintha kicsit görcsölne a lábam is, stresszelek is.



C-VITAMIN:

[link]


MULTIVITAMIN:

[link]



ANTIOXIDÁNS:

[link]



ROSTOK:

[link]



NÖVÉNYKIVONATOK:

[link]


2015. aug. 1. 10:04
 1/8 A kérdező kommentje:

ESSZENCIÁLIS ZSÍRSAV:

[link]

2015. aug. 1. 10:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Jók ezek de én a rostot azért zöldségből viszem be mert színesítem vele a csirkerizst.(félreértés ne essék válaszolók nem vitaminról beszélek)


egyébként meg nincs olyan, hogy (legalábbis vitaminban) túl sok.

2015. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kisboltos ***** válasza:

Vannak vízben oldódók és zsírban. A vízben oldódót nem raktározod el, vagyis kiüríted, ha túl sok. A zsírban lévőt viszont el tudod tárolni.

Ha most vitaminokról van szó, akkor szinte sose elég, C vitaminból meg pláne. Rostok, ahogy előttem is írták, kajából vidd be. Aztán jöhet még a vas, magnézium, cink stb. Ezekből viszont okosan kell, mert ha túl sokat viszel be komoly problémákat okozhat, súlyos problémákat.

2015. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zöldséget is eszek, csak nem rengeteget ezért vennék ilyen rostos vízben oldódót, mert ugye ez az. Na meg a zöldségek közül szinte csak a hagyma, a paprika és a répa ízét bírom elviselni, mellesleg mifelénk nincs túl sok választási lehetőség zöldségek tekintetében.


De akkor ez a 6 dolog elég lesz?

Meg jók lesznek ezek?

2015. aug. 1. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Fölösleges, helyette CA-MG.
2015. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Útifű maghéj meg van zacskós kiszerelésben bioboltban, lehet vele sütni meg minden. Nem kell ilyen túlárazott kapszulásat venni.
2015. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gyomor bántalmak-a tejet meg a glutént minimalizáld,vagy vedd ki az étrendedből egyél több zöldséget és egy hónap helyrejössz.

keringés-arra jó lesz az omega 3 és a kardió.

görcsre és az idegeidre-magnézium.

2015. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Régebben éveken át mindenféle szemetet összezabáltam.

Egyszer aztán amikor zabáltam elkezdett mindenem fájni. A hasam alul-felül, oldalt, csípőnél, aztán jött a folytonos böfögés, teltségérzés, puffadás, kemény hasfal. Epehólyag műtéten estem át, de az étkezésemen nem változtattam. Sok fűszeres és zsíros kaját eszem. A tünetek enyhültek, de ha rosszat eszem mindig megfájdul valamin, de a puffadás illetve a kemény hasfal még mindig nem múlt el.


Nem tudom mi lehet a baj?

Főleg sajtokat eszek, felvágottakat, fehér kenyeret, fagyi, csoki, kolbász, joghurtok, stb.



Gondoltam ezeknek a fele amit szedni akarok majd segít.

2015. aug. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!