Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki foglalkozik ilyesmivel...

Valaki foglalkozik ilyesmivel Budapesten?

Figyelt kérdés

Van-e olyan ételkiszállító, aki kifejezetten testépítéshez való étrendek összeállításával és elkészítésével foglalkozik?


Ezért kérdezem:

Nagyon sok időbe telik nekem mire boltban összeválogatom és áttanulmányozom, hogy miben ilyen tápanyagok vannak.

Aztán még otthon minden nap ki kell mérnem az adagokat amiket megfőzök, majd ezeket dobozokba tenni. Naponta 5-6-szor eszem és mellette 8, valamikor 10 órát dolgozom és egyáltalán nincs időm ilyesmire.



2015. aug. 2. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem kötekedni akarok, mert elhiszem, hogy sokat dolgozol, de lehet, hogy át kéne gondolni picit a kajakészítést logisztikailag. Szerintem maximum egy óra, amíg elkészülsz. Meg lehet csinálni előre is a kaját, pl. zabpelyhes+tojás, ebből szoktam pancake szerűséget sütni, ez teljesen jó hidegen is, meg csinálok belőle több adagot, másnapra is. A rizst és a húst tudod egyszerre csinálni, amíg ezek készülnek felvágod a zöldségeket, majd bele a dobozba. Ha kész a hús és a rizs, azokat is bele a dobozba. Öntesz rá egy kis szószt, lenmagolajat stb.


Emellett mondjuk csinálhatsz bármit, pl. tésztát rizs helyett, az még gyorsabban meg van...


Érdemes előre bevásárolni, húsból is pár hétre előre, rizsből, zabpehelyből meg főleg. Zöldséget is meg lehet venni napokra előre. Nem értem, mit tanulmányozol a boltban, hogy annyira időigényes.

2015. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de ki kell számolni a szénhidrát, fehérje mennyiséget és külön adagokra osztani.


Igazad van lehet időt spórolni, ha előre megveszem a havi élelmet és több adagot készítek el egyszerre ezt vagy hétvégén csinálom meg, mikor lenne más programom, vagy hétköznap munka és edzés után.

2015. aug. 2. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A tápanyagot nem nehéz kiszámolni, ha figyelsz 4 hét, és a fejedben lesz minden. Van kiszállítás is, [link] , viszont az árak elég húzósak, napi 3800-4300 attól függően mit választasz.
2015. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ilyenre gondoltam. Köszi.
2015. aug. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!