Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban össze lehet hozni...

Naturálban össze lehet hozni egy jó men's physique testet?

Figyelt kérdés

Az orvosom egy műtét miatt tiltotta a cuccot. Jó genetikám van hozzá, ez tuti, 1 éve edzek. Jó étrenddel, odafigyeléssel 3-4 év alatt össze tudok hozni egy jó testet, ami versenyképes?

Előre is köszönöm.


2015. aug. 2. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Versenyzés = cuccolás
2015. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze a dopping sok helyen jelen van, szinte az összes sportban, aláírom. De itt most tulajdonképpen nem igazi, nagy tömegű testről beszélünk, ami a testépítő kategóriában van.

Nem tudom, annyi emberre mondják, hogy nem naturál, aki nem is nagy, csak középtömeges, és szálkás, hogy á, az ember azt gondolja, hogy nem éri meg folytatni. Pont azért nem akarok testépítő lenni, mert oda tuti kell a cucc, ha a physique testhez is, akkor nem tudom, mi az a amit natúrba össze lehet hozni... Semmi? Nyilván nem semmit, mert egy éve edzek, azért látszik rajtam is, de egy Marc Fittről az ember gondolná, hogy 100% naturál, de koránt sem az. Elvileg...

2015. aug. 2. 18:32
 3/19 anonim ***** válasza:
van olyan physiques aki többet tol mint egy profi
2015. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Physic-ben megy a cucc, de a kajára bsznak, fontosabb a szoli, a fordrász, a fogorvos stb.
2015. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na az tuti, a növi hormon meg a pajzsmirigy és miegymás ott is jelen van. 183 cm magasság mellé egy 90 kg körüli test 6-8 testzsírral hozható?
2015. aug. 2. 18:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy "igazi" physic-es többet tol, mint egy profi.* :D
2015. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában is megy a cucc, akkor most mi a kérdés?
2015. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És attól hogy nem extrém tömeggel rendelkezik, de rom száraz még cuccolhatnak emberek. Cucc nem egyenlő az extrém tömeggel.
2015. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd ha odaértem meglátom, kellesz-e a cucc vagy nem.
2015. aug. 2. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:
183 centi mellé 90 kg az koxxal is szép eredmény 6%testzsírral
2015. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!