Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan van a testepitoknek...

Honnan van a testepitoknek alig 17-18 evesen penzuk egy csomo kokszra? (Gondolom nem szar minosegu amit meg kezdokent vettek)

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 01:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkabb ugy mondanam,hogy honnan volt. :'(
2015. aug. 6. 01:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Apa-anya.
2015. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es ha esetleg valakinek nem tudott anya-apa adni?

Gondolom egy embernek nem lesznek sponzorai ameg nem er el egy minimalis szintet.

2015. aug. 6. 01:19
 4/6 HarciCsiga ***** válasza:
Tobb verzio van a leggyakrabb szerintem apuci anyuci add neki penzt csak azt nem vagjak hogy gyogyszerekre megy a nagya, a masik a fanatikus aki kigurcoli a belet hogy koxolhason es rendesen keszulhessen versenyre beloluk van szerintem a legkevesebb a harmadik meg akt szponzoral valaki( egyebkent rovid ideig kis dozis teszto mondjuk nem olyan draga annyiba faj kb mint masnak a hetvegi buli meg a cigi penze egy hétre nagyobb dozist ennyi idosen meg felesleges nyomni szerintem) :)
2015. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja szuris tesztó nem olyan drága ám, és amúgy sem kell sok. Több nem jobb, lassan kúráról kúrára kell mindig minimálisan növelni az adagot. HCG is olcsó, meg antiösztrogén is.
2015. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nerd11 ***** válasza:

Azért az okosabbak odafigyelnek a védekezésre is. Pl. egy sima teszto kúra közben is költesz antiösztrogénre, és a PCT általában drágább is, mint az anyag amit benyomtál.

A főszponzor anyu és apu.

2015. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!