Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az átlag ember miért keveri...

Az átlag ember miért keveri koxolást a tápkieg szedéssel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért mert aki nem foglalkozik ilyen szinten sportolással azt egyszerűen hidegen hagyja hogy mi ez.

Aki nem foglalkozik fizikával általában fogalma sincs elég sok dologról az adott témában, vagy keveri őket.

2015. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert a képeken szétkoxolt emberek vannak. Ha valami kaját úgy árulnál, hogy kigyúrt emberek vannak a csomagoláson azt is ennék.
2015. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyanígy feltehetnénk a kérdést, hogy mièrt keverik a homeopátiát az orvostudománnyal, vagy az ezotèriát a pszichológiával.

de én ide sorolom azt is, amikor a nagypapám szerint a diéta az, amikor valaki zöldségeket eszik.

2015. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 *Glissade* ***** válasza:

Régen én is azt hittem, hogy egy doboz fehérje az kox és tátott szájjal néztük mikor egy fiú fényes nappal mindenki előtt a kezében tartotta és olvasta a hátoldalát. :)

De ekkor én 12 éves voltam (mentségenre szóljon).

2015. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 *Glissade* ***** válasza:

6. osztályos koromban a biológia tanár levetített egy dokumentum filnet egy nagyon izmos nőről, akinek férfi hangja volt és kinőtt a bajsza.

Azt nyilatkozta "Izmos nő akar lenni, azért csinálja".

Persze mi nem értettük az egészet, azt hittük azt a port eszi, ami a fiúnál volt...


Illetve volt egy olyan legenda, hogy van valami ital amitől izmos leszel egy hétig, utána hasmenésed lesz és ezzel együtt eltűnik az izom.

Persze ezek után nagyon ferde szemmel néztünk az egyik (bukott) kondizó osztálytársunkra. :D


Olyan is volt, hogy az egyik fiú kért tőle egy edzéstervet, majd mesélte, hogy csak ball karra edz, hogy szemmel tudja tartani a fejlődést. :D :D

2015. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat. Egy szellemi sík átlaggyökérnek a naturál testépítő is "fúj", meg "gusztustalan". Tehát tök mindegy.
2015. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem irigyek rájuk...

Én pl. az összes testépítőt (amelyiken épp olyan ruha van, hogy látszik is) megbámulom és nem a fejét, hanem az izmait. :D

Néha már próbálok nem feltünő lenni...

De lányoknál is megbámulok egy szálkás hátat, kart stb.

Gondolom más is nézi és aki nem elégedett saját magával, az féltékeny lesz.

2015. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 *Glissade* ***** válasza:

Bár a legtöbb esetben a széles hát mellé, övön aluli vádli társul...

Mindig arra gondolok vajon edz- e rá?

Néha meg már egyenesen ilyesztő egy testépítő, akkor nem nézek rá, nehogy azt higyje, hogy leszólíthat...

2015. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A profi testépítőkre nem irigykedni szoktak szerintem, a nőkre meg főleg nem.
2015. aug. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!