Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az átlag ember miért keveri...

Az átlag ember miért keveri koxolást a tápkieg szedéssel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 15:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
mert átlag ember...
2015. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert nem tud róla semmit és ha valaki külön eszik fehérjét az már cuccol ugye. Pedig ha valaki venné a fáradságot hogy utána számoljon milyen keveset eszik valaki normál étkezéssel talán beismerné hogy kellene neki is.
2015. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert porozo' és az felfúj.
2015. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az a legkomolyabb amikor egy kismama ismerős szól be ilyet-És iszod még a dopping szereket?-Pont ott volt az asztalon a gyereke milumilja,felvettem és mondtam-Persze.Megkínálsz belőle?Bár ennyi cukor mint ami ebben van az nekem kicsit sok lenne.-Aztán amikor elmondtam neki,hogy a milumil az tejsavó protein és cukor,vagyis más összetételben de ugyanaz,mint amit mi iszunk,akkor meg le volt döbbenve.
2015. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Mert hulye ahogyan az atlag gyuros is az.
2015. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 - palilaci - ***** válasza:
77%
Oszinten nezz mar vegig a magyar embereken. Tisztelet a kivetelnek de a legtobb tajekozatlan, manipulalt, okoskodo selejt.
2015. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem csak Magyarországon van ez, a többi dologban is legalább ennyire tájékozatlanok. Néznek ki a felükből és nem gondolnak át semmilyen folyamatot.
2015. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztelet a kivetelnek de a legtobb tajekozatlan, manipulalt, okoskodo selejt."


Tegyük hozzá a tápkieggyártók is ludasak a manipulálásban,odarakják mindenhová a szétkoxolt kidobó kinézetű testépítőt a reklámokra,aztán megy a képmutatás,hogy milyen hülye,aki azt hiszi,hogy a tápkieg kox.

2015. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a cola-colától boldog családi hangulat kerekedik az asztalnál, a milka boci meg összehozza az embereket. Reklámozni meg a Marikával kéne a tornaklubból aki 10 éve ugyan úgy néz ki, de legalább a kolléganőknek elmondhatja mennyire tryhard.
2015. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Marika meg a batár koxos között talán ott a naturál testépítő...
2015. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!