Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Látok olyanokat, hogy DJ van...

Látok olyanokat, hogy DJ van a konditeremben. Szerintetek ez nem hülyeség egy kicsit?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk az végül is jobb. Én rájöttem, hogy ezek amúgy nem lábaznának, de hát azért ugye muszáj. De mivel az fáj meg minden, inkább leülnek a pinatárogatógéphez telefonozni. :D Majd legközelebb szólok egy ilyennek, hogy a lábtolónál több a wifi. (Nem.)


palilaci! Azzal azért nem értek egyet, hogy amiben nincs dob vagy gitár az nem zene. (Mondom ezt úgy, hogy amúgy metált hallgatok.) Egyébként jó helyen edzhetsz. Bár sajnos rapban is van egy csomó ami rohadtul demotiváló. Ahol én edzek ott azért egy GnR már elég vadnak számít, ha meg metál van nagy ritkán, azonnal rohan valaki szólni, hogy az nem jó. xD

2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#12 Végre valaki tudja, hogy a zenét hangszeren kell játszani! :D
2015. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Előző teremben ahol edzettem férfi rúdtáncoktatás indult.
2015. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ha mar vannak meztelen konditermek is a vilagban, akkor ne akadjatok mar ki egy DJ-n :)


[link]

2015. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Én klasszikus zenész is voltam már, valamennyire értem, hogy mi az, hogy zene. A Dj-k zeneileg nem hoznak újat, sőt örüljünk, ha nem rontják el jobban... :)))
2015. aug. 9. 17:35
 16/29 anonim ***** válasza:
Holland... de meglepő. :D
2015. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Képzeljétek el ahogy segítséget kértek fekvenyomásnál, szerintem az öltözőben vonatoznak a köcsögök.
2015. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom... El kéne nézni egyszer. :)))
2015. aug. 9. 17:41
 19/29 anonim ***** válasza:
Béka a nudista teremben meg a szádba lógatják a bránert :D
2015. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nagyon jó teremnek kellene lennie, hogy továbbra is oda járjak...

Bár nálunk sem sokkal jobb a helyzet. Vagy valami lassú, demotiváló altató megy vagy egy remixelt botmixer idegesítő és zavaró zaja.

2015. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!