Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak nyaralás alatt?

Mit csináljak nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

8 napra fogok külföldre utazni hogy nyaralhassak a családdal a tengerparton.

Heti 5 edzéshez vagyok szokva,tehát nagyon frusztráló lenne 8 nap edzés nélkül.A hotelnek elméletileg van konditeremje,de ahogy én láttam a képeken ez maximum futópadból áll.

A kardiót nem nyár végére terveztem,de így nem tudom marad-e más lehetőségem.Megyek valamire 8 nap kardióval?Vagy csak ba**tatom magam?


2015. aug. 11. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
használjad a családtagokat súlynak! fekvenyomni meg guggolni simán tudsz. vállazni meg bicepszezni akár sok összekötött megtöltött vizes palackkal, vagy bőröndökkel is tudsz. tricepszre tolódszkodás meg szük fekvő, kitöréshez meg bármi jó, amit a válladra tudsz kapni. a ( futás nem értem hogy jön ide )
2015. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ember,ha nem tudsz egy értelmes választ írni,akkor inkább kussolj s görgess tovább.Az ilyen kreténkommentekkel lesz lassan lejáratva ez a topik.Lehet hogy neked viccesnek tűnik,de van akinek igenis fontos,szóval ha nem jut semmi okos eszedbe akkor csak szimplán,fogd be.
2015. aug. 11. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a poén az, hogy nem vicceltem. de tudod mit? menjél futni, attól biztos jön a tömeg.
2015. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj.


Kellenek az ilyen hetek, amikor nem csinálsz semmit, nyilván nem havonta, de évente 2-3 ilyen hét csak jót tesz, 14 éves tapasztalatból mondom.

2015. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig jol irja találd fel magad.

Fekvotamaszozni akárhol tudsz, huzodszkodni is talalhatsz magadnak helyet, valakit vegyél fel a nyakadba és akkor guggolni is tudsz.

Izolacios gyakorlatokat is csinálhatsz olyan dolgokkal ami a kezed ugyébe kerul.

2015. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Glissade* ***** válasza:
Pihenj! 8 nap pihenés neked is kijár!
2015. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tolódzskodás 2 szék közt, fekvőtámasz, esetleg ha nagyon erős vagy, akkor fekvőtámasz valakivel a hátadon... Stb saját súlyos gyakorlatok.
2015. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta volt utoljára hogy kihagytál 1 hét pihenőt heti 5 edzés mellett? Szerintem jót fog tenni.
2015. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy hét nem a világ vége, pihenj, lazíts, hidd el utána jó lesz elkezdeni megint az edzést .

Én valahogy úgy működök, hogy 1-2 hét pihenés után jobban fejlődök, hátha neked is bejön.

Ha végképp nem bírsz magaddal nézz a fegyencedzésből gyakorlatokat .

jó nyaralást :P

2015. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szivass már hát a környéken 1000%,hogya van edzôterem. Nézz utàna.
2015. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!