Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin monohidrát szedésénél,...

Kreatin monohidrát szedésénél, feltöltési szakasznál napi 4x5 gramm nem okoz problémát? 17,65,5kg,183cm

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, másfél éve edzek, eddig hyper mass 5000-t szedtem tömegnövelésre, mellé fehérjét, és ezek mellett szeretném szedni ezt, a nagyobb teljesitmény és az izomtömeg növekedése érdekében. Nem okozna problémát napi 4x5= 20g kreatin monohidrát első héten? Aztán első hét után szintentartás.

2015. aug. 11. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Miféle problémát? Na meg kinek? Nekem nem okozott semmit, te meg lehet összef'sod magad tőle. Próbáld ki aztán kiderül.
2015. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb a kaja legyen rendben, mert másfél év alatt rossz genetikával is minimum 8-10kg kellett volna jöjjön.
2015. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!