Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb.10 nap edzőterem kihagyása...

Kb.10 nap edzőterem kihagyása után, ha a saját testsúlyos edzést is kihagyom, lemehet az amit eddig kidolgoztam?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja járok edzőterembe,de most abba kell hagynom kb. 10 napig,nyaralás miatt. A fenekem le fog menni? A hasizmim ugyanúgy látszódni fog,vagy ennyi idő alatt vissza alakul mint mikor még nem edzettem? Köszi a válaszokat
2015. aug. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

10 nap az semmi, de elárulom, hogy 3-4 hónap edzés is. Inkább az a baj, hogy rossz lesz kihagyás után újrakezdeni. Miért nem lehet saját testsúlyos edzést végezni? Egy kis fizikai aktivitás sosem árt, akkor se ha nyaral az ember, de te tudod.


Amúgy nem kell annyira túlparázni a dolgokat. Inkább a kajára figyelj amennyire tudsz.

2015. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kisboltos ***** válasza:

3-4 hónap edzés után nincs is mi, ami lemehetne.

ha egy kemény év lement volna, és nem versenyző vagy, akkor jót tenne ez a 10 nap teljes pihenés. de egy kis futás, fekvő, hasazás mehet. de ha konkréten attól félsz, hogy eltűnik az izom, amit eddig felszedtél (nem sok), akkor se kell aggódnod emiatt.

2015. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Nem sok...azért remélem a fenekem nem megy le. Nulláról indultam,de büszke vagyok arra amit eddig elértem...NEM SOK.

2015. aug. 14. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazabol ha fontos neked a dolog akkor miert nem kezdesz minden napot par hasizomgyakorlattal es guggolassal?
2015. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert mikor felkelek akkor is 50 fok van.Ki tud ilyenkor normálisan edzeni...?
2015. aug. 14. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki komolyan veszi
2015. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!