Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők miért érzik magukat...

Testépítők miért érzik magukat többnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg testépítővel találkoztam már, az itteni központ vezetője a szomszédom.

Sose láttam értelmét a dolognak, és minden esetben amikor rákérdeztem mindig azzal jöttek, mekkora kitartás és mennyi energia szükséges hozzá. Ettől még nem lesz több értelme a dolognak.

Jó, értem, egészségesebbek és boldogabbak lesznek az emberek, lekötik magukat valamivel. De nem értem, miért kell mindenki mást fikázniuk, és a legalpáribb álarc mögül szidni. Főleg azt, aki nem ért egyet azzal, amiben ők hisznek. Olyan szinten képesek megválogatni a szavaikat, és olyan logikai alapot képesek lefektetni mellé, hogy még cigány vajda is megirigyelné - tisztelet persze a kivételnek.

Szerintem ez azért van, mert többnek érzik magukat. Attól, hogy kicsi és sovány vagyok miért lennék lusta, gyenge és miért ne rendelkeznék kitartással pl? Mert ezzel szoktak leggyakrabban vádolni akkor is, ha csak ártalmatlan kérdést teszek fel nekik: balf@ sz, irigy és sorolhatnám milyen értelmetlen szavakkal dobálóznak.

Mikor amióta csak tudok olvasni majdnem 0-24-ben biológiával foglalkozom, hogy segíthessek az embereknek amikor eljutok oda, hogy kezemben lesznek az eszközök.

De, őket nem érdekli. Nekem nincs hatalmas és felesleges izomtömeg a vállamon, ezért senki vagyok, aljas irigy g@ ci - hogy idézzek is valamit. Még az interneten, testépítő blogger is a balf @sz szót használta azokra az emberekre, akik nem testépítők. Mi ez emberek, miért kérdem én!


Nektek mi a véleményetek erről? Akinek nem inge, nem veszi magára. De már tele van a t* köm azokkal az 'óriásokkal', akik csak szidni képesek azokat akik kételkednek bennük, és a lehető legtrágárabb kifejezéseket használják. Lenéznek mindenkit. Holott tény, hogy az ilyen emberek nagy százaléka olyan szerekhez nyúl, amik csak felfújják őket.


Szóval a tényleges kérdés egy kis állásfoglalás után.

A testépítők miért olyan alpárik és lenézők a NEM testépítő emberekkel szemben? Ki, milyen célból határozta el, hogy edzeni akar éjjel nappal - nincs ellenemre, csak az ilyen emberek stílusát találom zavarónak - és ki mit szól az olyan emberekhez, akik gyakorlatilag ilyen-olyan szteroidok segítségével meggyorsítsák a folyamatot?



2015. aug. 15. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Akire emberileg nem tudok felnézi, az akármit csinál, egyenlő a nullával. Sokszor viszont egyetértek velük, mert visszafele is ugyan így van, hogy a megmozdulni képtelen, napi 3 liter kólát elfogyasztó, lusta, ebédkor kóla levesként, csoki másodikként szerepel, elhízott, depressziós, céltudat nélküli, egész életében semmit fel nem mutató, elkényeztetett, kötekedő, érdektelen szürke emberek szólják le a másikat, és nézik hülyének őket. Aki testileg egészséges, az lelkileg is, és tudja, hogy mi mögött mennyi munka van, és jobban meg tud becsülni akármit. Én pártolom az erősportolókat, akik ÉRTELMISÉGI, DOPPING NÉLKÜLI sportolókat. De aki nem is edz, és emberileg fel tudok rá nézni, mint ahogy már említettem, teljes értékű ember, csak ne nézze le amit más csinál, minőségi dolgot, akármi is legyen az...
2015. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy te zaklatod őket f'sz kérdésekkel?
2015. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként létezik ez a jelenség, testileg jobb ezért másokat lenéz. De ez az okos embereknél is így van.


Valamint tényleg f'szságokat írsz, pl. semmi közöd ki milyen szteroidot használ szerinted. Magad is bevallod hogy értelmetlennek tartod: " Ettől még nem lesz több értelme a dolognak." Ha nekem valaki ezt mondaná, nem beszélnék vele többet mert egy idióta, fogalma sincs semmiről. Alap dolog lenne, hogy minden ember edzi a testét mert azért van hogy használja. Ha nem is testépítéssel, de más sportaktivitással.


"hatalmas és felesleges izomtömeg"- mitől lenne felesleges? Ezt nem is értem. Tudja mire használni nem?

" felfújják a csúnya gonosz óriások" - Butthurt detected.

2015. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Már azzal gyenge vagy szellemileg, hogy itt sírsz e miatt egy fórumon.
2015. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Elsőnek szögezzük le. Mindegy mit mondtok, mindegy mivel példálóztok: ez az izomtömeg elsősorban mutogatás és p*cs méregetés miatt épül - persze megint leírom, hogy tisztelet a kivételnek.

Feleslegesen hatalmas izomtömeg - írom át a mondatot - mert feleslegesen hatalmas, és fizikai munkára sokkal alkalmatlanabb mintha napi 8 órában, valós hasznos terhelés alatt szerezte volna.


A kérdésem első ízben az alpáriságuk mivoltjára szeretne rákérdezni, képzelt felsőbbrendűség érzetükön keresztül. Volt már arra is példa, hogy annyit mondtam amikor megkérdezték miért nem akarok edzeni, és arra azt mondtam: van jobb dolgom is, felesleges időtöltésnek tartom. Erre le irigy kutyáztak, anyámat ennek-annak lehordták, s mindennek fejében megakartak verni.


Ha van egy terület, amihez negatívan állok nem érdekel és hidegen hagy. De, ha az aki nem áll hozzá negatívan megszól, megfenyeget engem azért, mert negatív állok hozzá felruház a joggal, hogy én is beleüssem az orrom abba, hogy ő nem áll hozzá negatívan. Vagy tán nem? Ő beleszólhat az én életembe, én meg nem az övébe? Ja, nem. Mert csak irigy vagyok rá. Innentől kezdve, senki sem kövezhet meg azért, mert elítélem amiért elítél. S így már van közöm ahhoz, hogy milyen szereket használ. Főleg, hogy ezzel a végtelen alpárisággal és alkalmanként gonoszsággal csak azt a fajt és közösséget szennyezik, amiben a fiam is fel fog nőni.


Na meg mindenkit tudatlannak bélyegeznek. Holott legtöbbjüknél sokkal többet tudok magáról az izomról is, a testükről is - arról is, hogy mit tesznek a magukkal, és, hogy ha használni szeretnék az izmaikat nem ilyen módon kellene előteremteni azokat.


Persze, mindenkinek kellene és kell is edzeni. De túlzásokba nem szabad esni. S ha valaki azt az irányt választja, hogy edzeni fog éjjel s nappal, nem kellene úgy viselkednie másokkal mint a kutyákkal. Én is szoktam futni és mozogni alkalmasint, de csak annyit, amennyire feltétlen szüksége van a szervezetemnek. ű

2015. aug. 15. 15:35
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát, te nem cáfolod meg magad öcsémXD

Nem sírok. Hívhatnád vélemény kifejtésnek és kutatásnak is. De, szellemileg nem vagy elég erős ahhoz, hogy ezt felfogd.

2015. aug. 15. 15:36
 7/26 HarciCsiga ***** válasza:
85%
Detto ugy latom en is ahogy Beka irja ha teged ez ennyire felzaklatnak akkor valahol megis csak benned van a hiba(amugy meg leszarnad)
2015. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
A felfújt izmokkal nekem ne beszélj szakértelemről.
2015. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hogy sz@rjam le az ellenem, s más ember ellen irányuló alpáriságot? Vagy ez a magyar mentalitást? Ha nem értesz egyet, akkor maradj csöndben és ásd el magad? Itt nincs tere önálló véleménynek? Ha valakinek nem tetszik egy ilyen kultúra akkor az hibás? Ha szóvá teszi mégannyira?
2015. aug. 15. 16:10
 10/26 A kérdező kommentje:

Szteroidok esetében nem beszélhetünk másról, mint felfújt izmokról, konyha kifejezéssel persze.

Más szemléletből, néhány alak ránézésre úgy néz ki, mintha lufik lennének a bőre alatt. A lufik azért kerekek és nagyon mert FEL VANNAK FÚJVA.

2015. aug. 15. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!