Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők sportolónak...

A testépítők sportolónak tartják magukat? A testépítés az sport? Vagy csak az a sportoló, aki versenyez is?

Figyelt kérdés
Ha bármelyikre igen a válasz, akkor ez a sportolói kör hogy nem szégyenli azt, hogy a celebjei gyakorlatilag nyíltan doppingolnak (kox)??? Minden valamire való sportágban szigorúan szűrik a tiltott szereket. Hála az égnek ma már ciki doppingolni. A testépítés nagyon oldszkúl nézeteket vall etéren. És ráadásul a sok okostojás még ki is áll a koxolók mellett. Szégyen.
2014. okt. 11. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sport. Nem tudják más sportban sem kiszűrni teljesen a doppingot. A kerékpárosok, atléták, úszók, stb is tele vannak, mint a nagykörút. Az ellenőrzés mindig is le lesz maradva a használt szerekhez képest. Aki azt gondolja, hogy lehet koksz nélkül 10 alatt 100 métert futni vagy több órát kerékpározni 40-es átlaggal, vagy a kalapácsot eldobni 80 méternél messzebb az nincs tisztában a dolgokkal.

Egyébként van naturál testépítő verseny is, nézz utána. INBA a szervezet neve és Tatabányán szokták rendezni. Kicsit utána kellene járni a dolgoknak, nem élből utálni a testépítőket.

2014. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kérdező te nem vagy tisztába elég sok dologgal!

Az emberi teljesítőképesség nem határtalan.

2014. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 - palilaci - ***** válasza:
Sportnak számít ha versenyzel, ha nem. Ez pont az a sport aminél, ha eredményeket akarsz elérni nem elég hobbiszinten tolni, hanem teljes embert, más életmódot kíván. Jah és minden profi sportoló nyomja.
2014. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ki kell rángassalak a rózsaszín álomvilágból de MINDEN csúcstartó élsportoló doppingol,legyen az akármilyen sport.


Ez szerinted egy naturál láb? :) (Tour de France)

[link]


"Sok okostojás meg kiáll a kokszolók mellett"

Igen mert a magadfajta beszűkült barmok nem fogják fel hogy ők is hatalmas teljesítményű sportemberek.

Guggolj csak párat 250 kilóba,majd meglátod.

2014. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2014. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
HA tisztában lennél a sport fogalmával akkor nem lenne kérdés hogy testépítés sport vagy sem. Ez az egyik. A másik dolog hogy szerintem az a ciki amikor egy élsportoló bujkál a naturáltság mögött holott tele van mint a déli busz, majd utána lebukik. Nah az az igazán ciki. Cikinek tartod hogy valaki nyíltan és őszintén vallja hogy miket használ? Vannak bajok. Minden valamire való sportágban szűrik? NEM! Csak szűrnék! Kérlek ébredj fel egy kicsit. Én jelenlegi tudásommal alaphangon tudok legalább 10 féle cuccot ami a mai napig kimutathatatlan. Akkor szted a profi élsportolók és az őket körülvevő csapat mit tud? Te tényleg azt hiszed hogy a dopping miatt nem igazságos a sport? Tévedsz! A természet az igazságtalan és nem a dopping. Az emberek genetikailag különböznek. Ott az EPO, megváltoztatja a hemoglobin szinted. Egyenlőre hozható fel vele mindenki szintje, utána nagyrészt már csak a kemény befektetett munka a döntő. Az átlagos sportolónak egy milliliter vérében három nanogramm tesztoszteron van, a tiédben három, ez enyémbe legyen 9. Mit fogsz tenni? Nem tudom érzékeled e már hogy hogy mi is az igazságtalan? Fogalmad nincs az egész sportról, arról sem hogy a nike és az adidas egy sérülésed után mennyi pénzt von vissza a támogatásból. Ezek mint hozzájárulnak ahhoz hogy doppinghoz nyúljon az ember. Nem tudom milyen élvezettel néznéd a focimeccset a tv-be ha a játékosok 10-15 perc intenzív futás után csak sétálnának és lihegnének.
2014. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve. A kox mindenhol ott van élsport szinten.

Te is hozzányúlnál ezekhez a szerekhez ha elérnéd a maximumot, mert van. Van az a szint aminél többet nem tudsz kihozni magadból. Ez nem csak a testépítéssel van így hanem minden más sportban.

Tour de France tessék egy példa. Nehogy azt hidd hogy a kemény kitartó edzéssel te azt simán letekernéd mint ott akármelyik versenyző.

2014. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A tour az egyik legjobb példa arra, hogy a (z igazi) sportokban azokról, akikről bebizonyítják, hogy doppingol, elveszik az összes címet és dicsőséget.

Olyat is nem egyet hallottunk, hogy az Olimpián visszavették az aranyérmet, mert valaki lebukott.


A testépítésben mikor volt ilyen, hogy az agyonragyúrt fonottkalácsoktól elveszik a címet, mert koxolnak?

Soha, sehol! Nyíltan fel is vállalják. A sok gyengeelméjű meg követi a példát, mert elhitették vele, hogy az a szép, ha úgy ki van már gyúrva, ha könnyebb átugrani, mint megkerülni.

Pedig.... hol van ez a szépségtől. Ezek az emberek már-már szörnyek. Mint az orkok.


Van szép férfi test, ami izmos, de normál méretben. Nagyon sokan túlzásba esnek. Olyanok már, mint a mellnövelős csajok. Az is szánalom. És ez is.


Nem mondom azt, hogy ülve lettek ilyen izmosak. Igen tudom, hogy kox mellett is rohadt sokat kell dolgozni.... hogy ennyire randák legyenek. És ráadásul a végén még betegek is....

2014. okt. 11. 17:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez egyéni ízlés és megítélés dolga, hogy kinek mi a szép forma. Ezen kár vitatkozni. ÉS eleve nem értem mit akarsz kihozni az egészből. Minek írsz ide, ha utálod a testépítést? Én sem megyek osztani az észt politika témakörbe. Egyrészt nem érdekel és nem is értek hozzá. Neked sem kellene itt fröcsögni, semmi értelme nincs. Ettől még lesz testépítés, hogy te itt hadakozol szélmalomharcot folytatva. Ha neked nem tetszik a testépítés akkor tojd le, mit foglalkozol vele?
2014. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Pont, hogy szeretem a testépítést. Azt nem szeretem, amit az ún. izomagyak csinálnak belőle. Sajnálom, hogy a külvilág felé az ő hangoskodásuk megy át, a normális hozzáállású, tisztességes embereknek meg nem jut tér a hústornyok előtt.
2014. okt. 11. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!