Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok 17 napja iszom...

16 éves vagyok 17 napja iszom fehérjét és rendszeresen edzem szerintetek egészségtelen lenne ha creatint is szednék edzés mellet?

Figyelt kérdés
Volt aki szerint ebben a korban nem szabad fehérjén kívül mást is szednem
2015. aug. 20. 01:46
 1/5 Stewartnagybácsi válasza:
0%
Igaza volt.. Neked csak fehérjét. Illetve, ha nem szedsz ilyen más szarokat, akkor nem fogsz "leépülni" ha beteg leszel, ha hízol, az izom, és a méret ott marad mindenhol.
2015. aug. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
étrendet szedjél
2015. aug. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak tápkiegek/ennivalók por formában.Mint pl a liszt.
2015. aug. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 - palilaci - ***** válasza:
100%
Sracok nem ertem miert kurom fel magam az olyan agyhalottakon mint az elso es az olyan alulinformalt sracokon akik elobb kidobjak a penzuket aztan kerdeznek, plusz olyan dolgokba vagnak bele amirol lofszt nem tudnak. Ha igy van egy olyan sportnal amirol az alap infokat 0.5 mp alatt ki lehet guglizni, mi lesz ha elmegy dolgozni bäzd+?
2015. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérjét meg amúgy sem szedni kell, hanem fogyasztani, inni, vagy mit tudom én. Az nem egy gyógyszer, vagy szteroid, hanem kaja, koncentrált formátumban. Bajod a kreatintól nem lesz, csak tökéletesen felesleges ezen a szinten. Majd fél-1 év múlva, vagy később, ha megállt a fejlődésed, akkor jól jön, de addig felesleges.
2015. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!