Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészségtelen edzés. Most...

Egészségtelen edzés. Most velem van a hiba?

Figyelt kérdés

miért változott meg minden? a termekbe járó emberek nagy részének nevetséges vágyai vannak az edzésekkel kapcsolatban

a Fizikai erő fejlesztése egyiket sem érdekli. sok embert tudok aki fel van porozva mindenféle fehérje maszatokkal 100 kg körülire és 100 kilóval is alig tud nyomni 10-et

én 80 kg sem voltam mikor ugyanennyit nyomtam fekve. pedig fekve nyomásom a leggyengébb. azért azt megjegyezném hogy nem értem hogy nevezhetünk egy nagydarab fickót erősnek aki a saját testét sem tudja irányítani. Valószínű egyik izomember sem tudna egykezes fekvőtámaszt egylábas guggolás egykezes húzódzkodást csinálni. hajlékonyságuk mozgáskoordinációjuk ügyességük valószínű 0. akkor miért nevezik őket erősnek? mert 50-es a karjuk ami duzzad a kreatin a poroktól?! egyáltalán miért jó ekkorának lenni azt végképp nem értem. Miért ne érdekli az embereket a fizikai erő hogy nevezhetünk egy konditeremben töltött edzés tevékenységet egészségesnek ha a szóban forgó személy a tárogató gépet használja ahelyett hogy tolódszkodna egy 30 kg +tömeggel magán??!!

írjátok le véleményeteket. értelmes véleményeket szeretnék ha lehetséges.



2012. jún. 15. 18:44
1 2 3
 1/24 dirtboy ***** válasza:
60%

ehez csak ennyi fűzok hozzá.

nézd meg a nagydarab csúnya bácsikat hogy milyen gyengék,igazad van,ezt nem lehet erősnek nevezni.

ez átlag alatti teljesítmény.


http://www.youtube.com/watch?v=QKzceN4CmQ4


http://www.youtube.com/watch?v=dmftltmPGSo&feature=related


ezt csinálja utána egy egy lábbal guggoló kemény csávó

http://www.youtube.com/watch?v=QKEYG5Y3U0g&feature=related

2012. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
kérdező, te nagyon el vagy tévedve vagy nem tudom milyen teremben jártál. A 100 kilós versenyzők azért nyomogatnak 150-200 kilóba.
2012. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A testépítés nem a maximális erő növelésére kitalált sport! Azt erőemelésnek hívják. Nem értem hogy miért kellene egy 50+karu embernek +30kg-al tolódzkodnia?


Pont a napokban láttam egy videót ahol egy 50+ karu ember egy 60kilós lánccal a nyakában tolódzkotott...erre odament az edzőtársa és a nyakába vett 2!db láncot és kinyomta magát legalább 5x.

Na erről mi a véleményed poros?:DDD

2012. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A poros fehérjemaszatokba meg már bele se megyek :D Amúgy egyszerű: az átlagember a kinézetért csinálja, nincs szüksége nagy erőre, ámbátor nem nagyon láttam még nagydarab kondisokat kevés súllyal dolgozni.


Viszont azt megkérdezném, hogy te mégis mit érsz azzal, hogy tudsz egykezes fekvőt, vagy egylábas guggolást csinálni?

2012. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ráadásul az nem egy nagy dolog, én is simán nyomok egykezes fekvőt és egylábas guggolást testépítő létemre.:)
2012. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egykezes fekvőtámasz meg az ilyenek régen az erősmbere mutatványai voltak a cirkuszokba:)Most arra jó ha elmész nyaralmi valamilyen szinten tudsz edzeni súlyzók és gépek nélkül.

Izületi szinten is megerősit de ebbe most ne menjünk bele:)

2012. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

a véleményemet ne akard megtudni :D mégis mi változott meg? a testépítés már régebben létezett mint a fegyencedzés. Jaah és miért van az, hogy a terembe járó testépítők soha nem csesztetik a fegyencedzőket, fordítva viszont kapjuk az ívet keményen. jóhogy nem mentek sírni, és a mami szoknyájába törölni a kis szemeteket, hogy mami mami az a nagy csúnya bácsi erősebb mint én.

és a kérdésedben leírt dolgokkal neked mi bajod van? pl

"alószínű egyik izomember sem tudna egykezes fekvőtámaszt egylábas guggolás egykezes húzódzkodást csinálni."

fáj az neked??????

2012. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"a testépítés már régebben létezett mint a fegyencedzés"


Ezt mondjuk azért vitatnám.... A gladiátorok is saját testsúlyos gyakorlatokkal (calistechnic) edzettek.

A tetépítés kb az 1900-as évek elejétől létezik de inkább csak a 60-as évektől terjedt el a "mostani formája"

2012. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ezért útálok ide kérdéseket írni

Az oldal tele van idiótákkal!! akkor elmondom újra.

Uraim:

nem a testépítőkről hanem a hobbi gyúrósokról beszélek... am a testépítők valós életben felhasználható abszolút erejébe meg én nem akarok belemenni.

és nem nem fáj hogy egy hobbigyúrós 100 kg-os ra pumpálja magát porokkal vagy rosszabbal. Hogy az izomzata használhatatlannak minősül más sportokhoz... Nem nekem ezzel nincs bajom. Mondjuk ha a fiam elkezdeni ilyeneket csinálni agyonütném:DD

2012. jún. 15. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!