Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok így feneket építeni?

Tudok így feneket építeni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy begyullad olykor-olykor az izület az egyik térdemben és nem tudok vízszintestől/nem merek lentebb guggolni :/ Használok térdbandázst és szedek glükozamint és zselatint felváltva . Szerintetek ?

Az étrendem rendben van, kimérem rendesen minden nap .



2015. aug. 27. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost először is.
2015. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Box squat.


Ha a guggolásod térdfájdalommal jár, akkor 99%, hogy rosszul csinálod.

2015. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, ezért tudom, az ízület gyullad be, de ha pihentetem pár napot és vizes ruházom helyre jön, szépen lemegy róla a gyulladás és csak olyankor fáj.
2015. aug. 28. 01:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyulladás ellen szedhetnél omega3 tablettát (vagy ehetnél 2-3 naponta halat), plusz mehetne napi 3-5g kurkuma és gyömbér (kiskanál, szádba teszed, iszol rá, kurväszarízű, de tökéletesek az ízületek védelme / gyulladásának csökkentése érdekében).


Plusz érdemes lenne számításba venned, hogy mióta edzel, milyen intenzitással, és esetleg 1 pihenő hetet beiktatni. Ez jelentheti azt, hogy a korábban használt súlyok 50-60%-ával dolgozol, vagy teljes pihenőt és edzéskihagyást.


Persze mindezt úgy mondom, hogy alapnak vettem, hogy rendesen, napi szinten el vagy látva megfelelő mennyiségű és minőségű vitaminokkal és ásványi anyagokkal.

2015. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont most kellett egy hetet pihennem a térdem miatt, de kettő lesz belőle, vagyis ilyenkor a többi edzést persze megtartom csak a lábnap marad ki.Multi Pro szedek. Több, mint egy éve edzek egyéként . GYömbért és halat szoktam enni, de a kurkumát nem iktattam még az életembe, de ki fogom próbálni mindenképp !
2015. aug. 29. 03:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyömbérből és/vagy kurkumából nem akkora a hatásos mennyiség, mint amennyit fűszerezésre használnál. 3-5g kell legalább.


Az osztott edzéstervet pedig hagyd inkább a fenébe, az senkinek nem való.

2015. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én meg nem csinálok teljes testes edzést az biztos :P
2015. szept. 7. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert fogalmad sincs a sporttudományról, mint ahogy annak se, aki rábeszélt téged az osztott edzéstervre. :)
2015. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!