Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem sok pénzem van, es...

Ha nem sok pénzem van, es kezdő vagyok, lany, mu a legfontosabb beszereznivalo, ha izmot szeretnek épiteni?

Figyelt kérdés

Latszik,hogy haladok az itthoni súlyos edzéssel , de közel sem annyira amekkora energiát belefektetek, mondjuk a kajalasom sem tokeletes...

Mi a legfontosabb? Feherje? Gyors ch? Mit vegyek?



2015. aug. 7. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Helo!


"mondjuk a kajalasom sem tokeletes..."


Az izom fejelsztesehez jo alap kell. Tömeget kell növelned, ha minel izmosabb szeretnel lenni. Ezt megfelelö etrenddel a legcelszerübb csinalni. A legjobb megoldas az, ha body builder forumokon kersz segitseget, közlöd az adataidat, es megfogadod amit a hozzaertök javasolnak.

Tartsd be szigoruan, es meg lesz a gyümölcse.

2015. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Akkor elobb inkább az etkezeseket tegyem rendbe, es ha nem használ jöhetnek a különböző készítmények ?
2015. aug. 7. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Az étrendel legyél tisztában, ne tápkiegeken gondolkodj, azok is csak kaják, amik kiegészítik az étrendedet.

[link]

2015. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a kerdes, hogy mekkora valtozast akarsz. Az etkezes "keszitmenyek" mellett is fontos. Szerintem csinald azt, hogy tudatosan, az celodnak megfelelöen eszel, annyit, amennyi szükseges - neha idegesiteni fog, tele lesz a hocipöd dem egeri, es meg lehet szokni.

Aztan, ugy 4-5 honpa mulva- ha edzesz, gondolom nem kel lecsetelni emnyire fontos atürelem, ha ahosszu tavu eredmeny a fontos -, meglatod, hogy szükseges-e mondjuk töemgnövelö, avagy sem.

Sok sikert!

2015. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :)
2015. aug. 7. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
HÚS!
2015. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
gyúrással csak ronda nagy izmaid lesznek... És rengeteg fölösleges hústömegek.
2015. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lany létemre olyan nagyon nem tudom kigyúrni magam :)
2015. aug. 8. 10:25
 9/10 - palilaci - ***** válasza:

7#


A fajtadat miert nem vetettek inkabb el..? Remelem nem tudsz szaporodni.



Kerdezo!

Elottem leirtak a tutit, a penzedet az etrendedre fordisd de egy multivitamin (mega daily one plus) jol jon mindig!

2015. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2015. aug. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!