Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit rosszul csinálhatok?...

Valamit rosszul csinálhatok? Has gyakorlatok tudnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lebegőülést szoktam csinálni. Egy sorozatot csinálok, belőle 30-at(köv.edzésre mindig több megy. Általában nem a hasamnál érzem, inkább a lábamnál. Pedig feszítem a hasam közben, ki fújom a levegőt. Felülés viszont jó szokott lenni, azt érzem a végére. Hasamnál a felső része gyakorlat után, láthatóan kiemelkedik és érzem a kockákat. Alsó résznél láthatóan több zsír van mint a felső résznél. Erre szeretnék valami, gyakorlatokat is ha írnátok.

2015. aug. 30. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:

lebegőülés 1x30*

Felülés 1x25

Felülés 1x20

2015. aug. 30. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasprés legyen felülés helyett.
2015. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt csináltam az elején. Hiába melegítek be, hasprés után fel álltam és olyan fájdalmat éreztem a hasamba. Olyan volt, mintha szét durrant volna valami ott bent. Erős rándulást is éreztem, azt hittem csak azért volt mert először csináltam csak. Valamelyik nap próbáltam és szintén ugyan az volt.
2015. aug. 30. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj kevesebbet. Mondjuk 3x20-at.
2015. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért csinálod a lebegőülést, ha nem a hasadat, hanem a lábadat érzed?

És amelyik gyakorlattal (hasprés) a hasadat érzed, azt miért nem csinálod?

Haspréssel és lábemeléssel lehet a hasat jól megedzeni.

2015. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!