Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalbutamol doppingszerként...

Szalbutamol doppingszerként való használata?

Figyelt kérdés

14 eves fiu vagyok,az asthma spraym-ben van szalbutamol,es ahogy beirtam a nevet google-ba kidobta h doppingszer.

Elolvastan wikipedian de nem nagyon ertem.Teljesitmeny fokozo?Nekem futas elott mindig fujnom kell belole hogy ne fulladjak be,ezaltal jobb a teljesitmenyem is.Ez ennem tudhato be?

Es bocsanat az ekezetekert telefonrol vagyok.



#asztma #koksz #dopping #Szalbutamol
2015. aug. 30. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es tudom hogy nem anabolikus szteroid v hasonlo :D
2015. aug. 30. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyasmi lehet mint a spiropent. AZ is asztma gyogyó. állóképességet javít.

De ha majd jön Békakrokk, ő elmagyarázza, eléggé vágja a dopping témát.



KOX

2015. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem.A spiro fogyaszt is ennek nincs ilyen hatasa gondolom.
2015. aug. 30. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan azt csinálja a kettő. 12szívásnyi mennyiség lehet max benned ha tesztelnek és be kell jelenteni. Belélegezve jóval gyengébb szer mint a clen, ezért kétséges a hatásossága. Nagy dózist kell használni, és így nem tudom mennyire biztonságos.(akár több tíz szívást)


Egyáltalán nem kötelező ám használni, simán jól lehet beta2agonista gyógyszer nélkül is zsírt leadni versenyzői szinten is.

2015. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,kosz bekarokk a valaszod.
2015. aug. 31. 07:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Na az enyemben 200 mikrogramm van adagonkent szval napi 40 fujas kellene az elso 5 napban (mert az elso 5 ben 8mg kell.naponta) bar ezt gondolom te is tudtad beka.szval nemtudom mert irtam le :D.Szval az elso 5 napban elfogyna mar 1 spray...
2015. aug. 31. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!