Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt vagyok megkéne...

Tömegelés alatt vagyok megkéne ennem napi 400gr rizst ha tejberizsként eszem akkor az ugy is jó?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hát a tej miatt nem a legjobb, de a rizs az rizs akárhogy fogyasztod.
2015. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak már nagyon unom kéne szüntet a sima rizsböl azért akarok tejberizst mert abbol rengeteget tudok enni.
2015. szept. 2. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy hány kg vagy, hogy 400gramm rizzsel indulsz?
2015. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
75
2015. szept. 2. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Más ch nem is megy csak rizs?
2015. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kisboltos ***** válasza:
barnarizs, krumpli, tészta, teljes kiörlésű kenyér? néha ehetnél mást is. a testépítés nem arról szól, hogy kolostorba kell vonulni és mindig egyfélét enni. emiatt mondja mindenki, hogy nem változatos az étrendjük, mert így valóban nem az. a tejberizs azért nem túl jó, vagyis akkor nem jó, ha cukros kakaóval eszed. bár edzés után még elmegy, meg ha baromi nehezen hízol.
2015. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tej nem az igazi. Nem tudod feldobni valamivel? S gondolom, eszel mellé valamit, bár ha az pl. csirke, akkor megértem, hogy így is unalmas, habár némi fűszerezés, ez-az csodákra képes... Nekem már a zöldséges rizs sem lenne unalmas (bár ekkora mennyiségben lehet, hogy mégis), millió fajtája van, bele lehet ütni egy tojást is akár vagy valami. A tejberizs nálunk főtt rizs, kicsi kókusztejjel és dióval (csak dióval se rossz)... Vannak lehetőségek.

De persze van, aki így is, úgy is unja a rizst. Az alapozzon más ch-ra vagy ketogénezzen, ha tud, vagy keresse máshol a változatosságot és élvezetet.

2015. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az a ketogénezés?
2015. szept. 3. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:

zsír alapú diéta minimális szénhidráttal...

az a baj a ketogén étrenddel, hogy drága... nomeg, hogy kell egyfajta gyakorlottság az étrend összeállításához, mert nem elég zsírt enni zsírral, érdemes odafigyelni rá, hogy milyen zsírokat eszel...

Nomeg sok ember egyszerűen nem is bírja a ketogén diétát, mert szénhidrát nélkül tompa és egyszerűen nem tud átállni.

2015. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!