Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beszedtem 100 szem danabolt...

Jozeph45 kérdése:

Beszedtem 100 szem danabolt és most szedek be mellé szemes kreatint és 100%os fehérjét. így ugye nem fog lemenni a dana amit hozott?

Figyelt kérdés
és hallottam sok olyat akinek 2 hónap alatt a kreatin +8kg és van akinek semmi. Ezzel kapcsolatosan lennék még kíváncsi hogy ez még mitől függhet? :D Értelmes valaszokat pls.

#edzés;szteroid;kreatin;danabol
2015. szept. 2. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A fa.szabolt ajánlom.

Ez olyan,mint a danabol, csak ezt adagolják anyudnak is.:*

2015. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor nem, ha megtalálod a vesszőt.
2015. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2

Itt csak te vagy a cigó,haver.:)

2015. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor is mi a faszt kell egy normális kérdés alá ilyeneket írni? megszokásból nem szoktam írni teló miatt vesszőket
2015. szept. 2. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek szedsz ilyet ha fogalmad sincsen róla? Mellesleg nem fogja gátolni a dana hatását viszont, danaból hatása csak rövid ideig tart. Amit hozz nem éri meg következmények , pedig durvák lehetnek. Kúra hatása akkor csökken ha abba hagyod a szedést.
2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
figyelj utananeztem sok embert megkérdeztem és sok mindenki mast mondott ezért kérdeztem ra. Mellesleg 300 szemig mellékhatás hosszú távra nem nagyon fordul elő... de igazad van lőjjed:D utolsó mondatot pedig értelmezni nehéz igaz?
2015. szept. 2. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom versenyzőként, sokkal jobban megéri szúrni mint szemesezni. Amúgy h válaszoljak is, a kúra után kellett volna pct és nem esnél össze annyira. Aztán utána a kreatin hogy visszatoljon kicsit.
2015. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezek szerint én fogalmaztam rosszul mert a kúrám e héten véget ér és jövőhéttől szedném a kreatint és fehérjét:DD és neked köszönöm a valaszodat! a szúrás az én szememben elég nagy kockázattal jar:D
2015. szept. 2. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Beszedtem 100 szem danabolt és most szedek be mellé szemes kreatint és 100%os fehérjét. így ugye nem fog lemenni a dana amit hozott?"


Egy ilyen elvetemült kérdésre, mégis milyen választ vársz?


A kreatin és a fehérje is csak kaja.Ezek táplálékKiegészítők, amikkel kiegészíted az Étrendedet.

2015. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Danabol és az értelmes kérdés két, nem összeférhető dolog.
2015. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!