Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ilyenkor?...

Mit csináljak ilyenkor? (Szkander)

Figyelt kérdés
180 cm magas vagyok és 76 kg. Szkanderben jó vagyok,járok konditerembe rendes edzéstervel,baráti körömben úgymond, mindenkit lenyomok.Még egy nálam 30 kilós nagydarab embert is(túlsúlyos több mint 2 m magas,és valahol 90 kg körül lehet) Lényeg a lényeg van egy ismerősöm (roma származású) könnyen lenyom engem! Egy súlycsoportban vagyunk nem tudom jár e gyúrni vagy gyúr e. Én használok technikákat,ő nem! A karja meg kb ugyan akkora mint az enyém. Kérlek segítsetek, mit csináljak?

2015. szept. 3. 15:10
 1/5 HarciCsiga ***** válasza:
Tanuld meg elfogadni(potyintsd le)
2015. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálsz, bárhogy, bármilyen jó is vagy benne, mindig lesz valaki, aki jobb nálad. Ez az élet rendje.
2015. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyúr. A romák szoktak. Az első vereség után meg már fölénybe is kerül, mert benned van a gondolat, hogy nem bírod lenyomni. Amúgy nem csak a kar számít.
2015. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyenek ellen én azt szoktam,hogy na nyomjunk még egyet,meg még egyet és egy idő múlva elfogy az ereje győz az én erő-állóképességem és rendeztem is a renomém.

ha 5-1re győz az sem érdekel,de legalább egyszer nekem is kell.

2015. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korbács, verekedésben mindig győzök, és szkanderben pedig... hát nem tudom... pár erőset lenyomok nehezen, sok látszatra nem annyira erős pedig egy pillanat alatt letesz, nekem kicsi a csuklóm és a tenyerem is, és zavar, hogyha megverek mindenkit (értsd rá), akkor mégis miért nem tudok szkanderben mindenki ellen nyerni?
2016. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!