Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rajtuk miért nem látszik meg,...

Rajtuk miért nem látszik meg, hogy edzenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából az lenne a kérdésem, hogy rajtam miért látszik jobban, hogy sportolok, mint azokon, akik folyton arról dicsekednek, h a kondiban jártak? Szeretném, ha tisztává tennétek, mert gondolom vannak itt, akik kompetensebbek a témában.

Néhány évfolyamtársam folyton kondizni jár, erről posztolgatnak facebookon, dicsekednek meg hasonlók.

Nos én elég szerényen űzöm, csupán naponta futok, erősítek. (régen versenyszerűen lovagoltam, futottam - ha ez fontos a dolog szempontjából, de ez már nagyon rég volt :D) Az egyik lány posztolt magáról képet a strandon, és elég fura volt látni, hogy ilyen "plötty", semmilyen, olyan mint egy átlagos test.

Nekem meg már rajzolódik ki az egyeneshasizmom.

Mi lehet ennek az oka?

Érdekel a véleményetek. Üdv! 22/L



2015. szept. 5. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szüleid vannak.
2015. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Ne gyere már te is a genetikával! :D A családom fele túlsúlyos.
2015. szept. 5. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Miutan leirtad hogy te kevesebb munkát fektetsz bele és jobban nézel ki ezért a genetikan kivul mi lehet mésg szerinted?
2015. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet táplálkozás? Ezért kérdezem.
2015. szept. 5. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
A facebookon posztolgatás/like-olás nem jelenti, hogy valós munka van mögötte. Sok ember egy külön "személyiséget" teremt magának a facebookon. Így lesz a plöttyedt, vaskos nőből fitness-lady. Edda után szabadon: Álmodtam egy világot magamnak... :)
2015. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet, hogy csak szerinted vagy "csinosabb"? :D
2015. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nem gondolom magamat csinosabbnak náluk, csak napi szintű kondiba járás után kicsit többet várok el tőlük. c:
2015. szept. 5. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Létezik ám az a fajta "kondis", aki oda is csak tüntetőleg jár, de hogy dolgozzon is, ugyan...


Genetika ide vagy oda, ha odateszi magát s nem rontja el nagyon az étkezését, akkor izmosodnia kell...

Ők dicsekednek, Te cselekedsz, ez lehet az ok.

2015. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
azért mert lejár nem feltétlen jelenti azt ,h csinál is valamit. lehet szar az edzésmunkája , szemét kajákat eszik stb...
2015. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem járok kondiba. :D De akkor kajak kifizetnek x ezer forintot, csak h megoszthassák, hogy ők lent vannak? Ez valami vicc?
2015. szept. 5. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!