Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tatabányán jó edzőterm hol...

Tatabányán jó edzőterm hol van ahol a diákbérlet havonta max. Olyan 4000 ft körül van?

Figyelt kérdés
Néztem van itt a házunk mellett valami Euro fitness center, de annak van valami órarendje, és zumba meg ilyenek vannak benne, néztem róla képeket, de csak futógépek voltak a neten róla meg szobabiciklik, szóval azt nem is néztem meg, találtam még a pulzus fitness-t, az a fő téren van, tehát viszonylag közel hozzám, de ott meg nem találtam árat. Megnézem holnap, de ha valaki tud más termet a mártírok útja körül jó áron az is érdekel. Köszi!

2015. szept. 6. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
4ért nem hinném, hogy találnál. Tatán is 10 ezer egy havi bérlet, van egy másik ott valami 5-6ezer de szinte semmi nincs benne.
2015. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! És a pulzus nem tudod mennyi? Eddig Tatára jártam az Arénába, csak annyira tele van mindig, hogy nem tudom soha az edzéstervemet csinálni, mert mindent használ valaki mindig. De ez delutan van gondolom akkor vannak ilyen sokan, de tbn lakom ezert este oda mar nem tudok visszamenni es akkor gondoltam h keresek itt egy termet ahol este fele tudnek edzeni ahol kevesebben vannak
2015. szept. 6. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Este mindenhol sokan vannak, de ez ne mgátolhat meg abban, hogy ne végezd el rendesen az edzést, nyugodtan megkérdezheted, hogy beszállhatsz-e.

Tatabányán a Dinamicot ajánlom, 6000-6500 körül van egy hónap, de elég korrekt gépparkkal rendelkezik, és a társaság is normális.

2015. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok pont ezért nem járok kondi terembe. Itthon meg van mindenem, amivel el tudok végezni az edzéstervemet. Nincs időhöz kötve, soha senki nem foglalja épp a súlyokat. Minden hónapja meg spórolod a terem árát, abból pedig be fektetsz cuccokra ennyi.:)
2015. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!