Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék edzeni Tatabányán....

Szeretnék edzeni Tatabányán. Dynamic vagy Pulzus?

Figyelt kérdés

Melyik az olcsóbb?

Melyikbe járnak többen?

Melyikben van több gépek, felszerelések?

Melyik a nagyobb?

Melyikről, mi a véleményetek?



2014. szept. 15. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el mindkét helyre, veszel napijegyet és meglátod. Ez a legjobb megoldás.
2014. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. szept. 16. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Dynamicot ajánlanám, sokáig jártam oda. Nem minden gép vadi új, de nagyon jó állapotúak, és törekszenek az újításra is. Ha nem változtak az árak, akkor 6500 egy havi bérlet. Hétvégén általában kevesebben vannak, hétköznap délután 2 után azért elég sokan lejárnak.

Igazából mindenféle gép van, nincs olyan izom, amit ne tudnál megmozgatni. Az alsó részen súlyzózni tudsz, fent vannak viszont futópadok, szobabringák stb, de ott is találsz súlyzós gépeket.

Mindenki kedves, normális, nem sűrűn találkoztam tapló emberrel, sőt sokan segítettek, mikor még kezdő voltam, pedig nem ismertem senkit. A taplók szerencsére máshova járnak gyúrni.

2014. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél!
2014. okt. 4. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!