Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom hogy sehol sem vagyok...

Tudom hogy sehol sem vagyok még, de nézhetek ki így szteroid nélkül?

Figyelt kérdés
Kőkeményen edzek, heti 4 alkalommal, + heti 3x húzódzkodás + oldalsó váll hogy behozzam a lemaradást. Edzéstervem jó, gyakorlatokat szabályosan csinálom, kajálok rendesen profi által összerakott étrenddel. Ha lehetséges naturalban kb mennyi idő lenne még nekem ez a forma? Szálkásság nem probléma, elég elszántság van bennem, a kép diéta után készült, 15 kilót adtam le 5 hónap alatt. Ha lehetséges mennyi idő lenne még? Jelenleg tömegelek.
2015. szept. 7. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


a kép

2015. szept. 7. 22:03
 2/12 clint ***** válasza:
Hasonlo méretet és testzsírszázalékot simán elérhetsz naturálban, még ennél nagyobbat is...
2015. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy, és milyen magas a képen? Edzéstervet el tudnád küldeni? Hány százalékos a testzsírod? Ez nem semmi kérem!
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
190 magas, 69kg körül voltam, a testzsírt nem tudom megmondani. 3 éve edzek, 17 vagyok.
2015. szept. 7. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YrbptWCTblE


Nekem ő a példaképem. 190 magas ő is. Most 18 éves asszem.

Csak így tovább. Tisztán csinálja. Hajrá!

2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz ugyan ekkora és ugyan ilyen száraz, de a naturál és nem nurál fizikum között akkor is lesz különbség.
2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem aszonta vki még réges rég,hogy megfelelő edzéstervvel 5-6 év mire odaérek kemény natúr munkával.
2015. szept. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nefeledd még gyerek vagy. Hivatalosan 18 éves korodtól felnőttnek számítasz,de 21 éves korig fejlődik a test. Sok országban a 18 éves kor azért lett felnőttnek tekintve,hogy a sorozást megkönnyítse.

Még évek,mire odajutsz! A csontozatod is erősödni fog. Ahogy erősödik egyre több izmot bírsz el,és egyre nagyobb terhelést visel el a szervezeted,ami szintén növekedéssel jár. Türelem és kitartás! Még évek. De türelem mindig meghozza a gyümölcsét. :-)

A gyorsabb út egészségtelen. Még ha kívülről egészségesnek is tűnsz belülről esz a rákfene és minden bajod van. A legtöbb Steroidozó könnyen eredményt ér el,de a kórházi számlái is magasabbak és nyughelyet is érdemes előre kibérelni. Amerikában nagy divat a Steroid. Nők is előszeretettel nyomják. Nem csak élsportolók,hanem mindennapi emberek is.

2015. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
felejtős a jeff forma :)
2015. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!