Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnovelo etrend. Megfelelo...

Tomegnovelo etrend. Megfelelo egy kezdo szamara?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Étrenddel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem. Jelenleg még tervezés alatt álló dologról van szó, és egyelőre azt sem tudom, hogy mikor fogom tudni elkezdeni az edzést. Anyagi lehetőségeim korlátozottak mivelhogy iskola mellett keresek minimális összeget. Számolgattam és körül-belül egy ilyen étrend jönne ki;


500g csirkemell filé, 400g barna rizs, 300g brokkoli elosztva hat étkezésre;


80g csirkemell filé, 70g barna rizs, 50g brokkoli.


2g fehérje, 5g szénhidrát biztosított testsúlykilogrammonként. 20 éves, 175cm, 60kg.


Illetve szükségem lenne egy megfelelő minőségű multivitaminra max. 6.000 forintig. Milyet tudnátok ajánlani?

Illetve a fő kérdés az, hogy ez a tömegnövelő étrend megfelelő avagy sem?


Válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 13. 11:00
 1/5 Kisboltos ***** válasza:

jónak tűnik. ha spórolni akarsz még, akkor barna rizs helyett nyugodtan mehet a fehér, illetve ha a csirkemellett csontosan veszed meg, és te magad filézed ki.

én multi-pro plust szedek. az 5500 egy hónapra.

2015. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Először pont ezt a multivitamint néztem, amit írtál, de lehet Peak termékek közül választok.
2015. szept. 13. 12:23
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Számold a zsírt is és legyen meg a 0,5-1 g/ttkg.

Lehet, akkor nem kell ennyi CH, de finomabb a kaja és tapasztalatom szerint jobban működik a test.

2015. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Reggelire nyugodtan mehet ugyanúgy a csirkemell filé, barna rizs, brokkoli? Estére pedig egy adag tiszta casein, hogy alvás közben is tápanyaghoz jusson a szervezet.
2015. szept. 13. 21:57
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Jó a reggeli és mehet a kazein estére, de ha nem megy, akkor sem halsz éhen este, mint ahogyan eddig sem. Talán picivel jobb lesz a forma, de nem ez számít (Montez).
2015. szept. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!