Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az etrend megfelelo szerint...

Ez az etrend megfelelo szerintetek?

Figyelt kérdés

1.etkezes- tejjel zabpehely

2.etkezes- feherje + zabliszt shakerben

3.etkezes- rizs csirkemellel

4.etkezes- rizs csirkemellel

5.etkezes- tukortojas

6.etkezes- zoldseges salata

7.etkezes- zabpehely tejjel

Elsodleges celom a tomegnoveles lenne, igy tudom a legjobban megoldani az etkezesemet.


2015. jún. 16. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Emellett heti 3-4 kondi, edzes utan tejsavofeherje szolocukorral
2015. jún. 16. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsír meg zőcség?
2015. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első étkezést úgy ahogy vana felejtsd el, nem kell tej! Kezdd rögtön ébredés után a 2. étkezéssel, majd a következő rizs+csirke. Tükörtojást én nem erőltetném, inkább csinálj a tojásfehérjéből rántottát. Ne kezeld külön étkezésként a zöldséget, azt inkább oszd el a rizs+csirke mellé. Utolsó étkezésnek tej+zabpehely szintén felejtős, inkább egyél túrót.
2015. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első étkezésbe nincs fehérje???meg is halnék
2015. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Zabpehely tejjel miert nem jo?
2015. jún. 17. 12:47
 6/6 anonim válasza:
A 7. étkezést szerintem is cseréld le , inkább sovány túrót egyél helyette pl egy kis fagyasztott málnával összeturmixolva, esetleg egy kis édesítőszerrel, nagyon finom próbáld ki. :) A tükörtojás szerintem maradhat ha tömegnövelés a célod, de ne egyél minden nap, mert a sárgája sok zsírt tartalmaz, ami nem egészséges napi szinten, inkább csinálj rántottát , 3 tojáshoz csak 1 sárgáját használj, 6-hoz 2-őt stb.
2015. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!