Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi még belefér vagy sok lenne?

Ennyi még belefér vagy sok lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek melyik lenne, a legjobb? Eddig heti 1kg fogytam utána 0.5kg , most nem fogyok hetek óta ugyan annyi vagyok. Vegyem le a ch úgy hogy pihenő napokon, szinte semmi ch nem viszek be. És mondjuk heti -2kg menne lenne. Vagy nagy lesz az izomveszteség?

2015. szept. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a túrónak akarsz heti 2 kilót fogyni? Igen, esélyes az izomvesztés ekkora kalóriadeficittel, de persze ezt így nem lehet megmondani, emberfüggő is, no meg azt se tudjuk, mennyi izmod van, ha pl. minimális (írnak ide edzegető fogyni vágyók is, nemcsak testépítők. nem negatívan értem, én még csak nem is edzek, én vagyok a legrosszabb fajta itt), ahhoz jobban ragaszkodik a test, akkor bontja inkább, ha elégtelen a fehérjebevitel, hisz akkor kénytelen vele.

De extrém kalóriadeficitnél is veszélyben vannak az izmok, ráadásul ha már nehezebb fogynod, miért akarsz ekkora sokkot okozni a testednek, nem értem.

2015. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább tarts egy "csalónapot" (de utálom ezt a szót) és egyél TÖBB ch-t, de csak havonta egyszer, max. kétszer.
2015. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túl gyors fogyást a bőröd sem tudja követni és olyanbleszel, mint egy teleszart búvár ruha...

Egyébként foglalkozz többet a tükörrel, kevesebbet a mérleggel.

2015. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 0.5 kg a normális fogyás... vagy még kevesebb, ha testépítő céllal csinálod.


Ha most beállt a fogyásod, és még nem edzed halálra magad, akkor próbáld meg az edzést megemelni. Nem sokkal, csak mondjuk ha eddig heti 2 kardiód volt, akkor legyen heti 3 (javallottan mindhárom alacsony intenzitású / "aerob").


Ha már így is rengeteget edzel, akkor elbäsztad és túl gyorsan csináltál mindent. Ha ez van, akkor vegyél vissza az edzésből és emeld meg a kaját. Megemelkedett a kortizol szinted brutálisan, és túlhajszolod magad, ezért a tested ragaszkodik a zsírhoz. 1-2-3 hétig egyél fenntartási kalóriákat, és szép lassan emeld addig a kalóriát, pld. heti +200-zal.

2015. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus, az évek alatt felszedett zsírt pillanatok alatt akarod leadni, pedig ez is a legtöbb embernél néhány kivételesen jó anyagcseréjűt leszámítva eze egy hosszú folyamat, megfelelő étrenddel nyugodtan számolhatsz rá éveket... Esetleg ilyenkor lehet hasznos a flabelosz és egyéb rázó gépek, amik élénkítik a keringést a zsír és kötőszövetek közt.
2015. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!