Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elegendő lesz vagy sok?

Elegendő lesz vagy sok?

Figyelt kérdés

Egy héten 3x csinálok súlyzós edzés ebből, 3x szeretnék valami mozgást is beiktatni a zsír égetés miatt.


Kedd,Szombat,Vasárnap (futás,gyaloglás,bicózás,foci lenne)


Az lenne, még a kérdésem ezekből hány perc kell? Mennyi pihenőt lehet, tartani közben?



2015. szept. 15. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Shopbuilderen ezt olvastam.:


Végezd a kardióedzést súlyzós edzések után

Alkalmazz intervallum edzést

Ne csak egyféle gépet használj, legyen változatos az edzésed

Ne ess a túledzés hibájába

HA reggel edzel, ne egyél előtte szénhiddátot,de igyál előtte egy 10-20g tejsavófehérjét tartalmazó turmixot.


Én súlyzós edzéséket után szoktam, kardió edzés végezni. Vannak akik szerint ez nem jó mert a kardió edzést tegyem minél, messzebbre a súlyzós edzéstől. Vajon melyik lenne a legjobb? Nekem azon kívül hogy fáradt vagyok edzés után, egy kardióra és már szinte alig várom hogy egyek, ezen kívül más bajom nincs vele. De ebből napi hány perc lenne, az ideális?

2015. szept. 15. 18:01
 2/3 anonim válasza:
súlyod mennyi?
2015. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
86
2015. szept. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!