Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zselatin? Tapasztalatok? 26/L

Zselatin? Tapasztalatok? 26/L

Figyelt kérdés

Azok akik már egy ideje használják a zselatint ... mik a tapasztalatok ? 2 éve edzek, tudom, hogy első perctől kellett volna valamit szednem megelőzés védelem gyanánt, de ez elmaradt . Keresgélek, olvasgatok, aki szedi mennyi ideje szedi és volt e panasza előtte és segített e a zselatin, nekem néha a vállam fáj.

Na és az is érdekelne, hogy hogy fogyasszátok, úgy értem forró vízbe bele és míg meg nem dermed meginni, vagy gumicukrot gyártani esetleg ?:D



2015. szept. 16. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
"gumicukrot" gyártok, amúgy helyileg külsőleg alkalmazva is marhajó
2015. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fáj a vállad akkor rotátor köpeny gyakorlatok + tanulj meg fekvenyomni rendesen és hagyd a fenébe az oldalemeléseket.
2015. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vettem egy egykilós, normális, minőségi étkezési zselatint, hogy akkor mostantól majd enni fogom, nem kenegetem magamra. Őszintén megmondom, hogy én nem tapasztaltam azt a "hűha" érzést. Lehetne fogni az adag mennyiségére (10g/nap, én ketogénezek, nekem túl sok protein lenne), de én úgy érzem, hogy többet értem azzal, mikor a fontosabb helyeken felkentem magamra.
2015. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!