Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend jo? Mit változtas...

Ez az étrend jo? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

most vettem egy 500g os fehérjét, mert nem tudom meg oldani a fehérje bevitelt csak husbol, egy átlagos étrend nálam így néz ki kb:

reggeli: 1 fehérje turmix zabpehellyel össze keverve

11kor: 2 házi készítésű zsemle valami felvágottal paprikával

14kor: szintén ugyan ez csak 1-et eszek

15kor lehérek a kondiba, és 17óráig ott vagyok

19kor haza érek: sok zöldséget, kb 400g csirkemell,3 tojás, és kb 80g barna rizst eszek

lefekvés elött megiszok még egy turmixot

Hétvégente normálisabban tudok étkezni ez csak hétköznap eszem suli közbe, mit változtassak rajta? vagy jo igy ahogy van? ettöl tudok fejlődni mint kezdő? minden nap lejárok konditerembe, mert rosszak a járataim és addig nemtudok mitcsinállni, de edzéstervem már van illetve 30percet kardiozok minden nap mellette


2015. szept. 16. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk,hogy neked mennyi kajára van szükséged a célodhoz függően.Pl szálkásításhoz,vagy tömegeléshez.

De az alapanyagok sem valami jók.

2015. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem vacsira nem kell ennyi.

11kor ehetnél tk zsemlét benne főtt tojás, paprika.

14kor barna rizs hússal.

Edzés után túró

2015. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Edzés utánra az egyik leglassabban felszívódó fehérjét ajánlod?

Neked is sok eszed van...-.-

2015. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggelid az rendben van, de nem ártana bele egy evőkanál lenmagolaj.

A fejlődésed érdekében felejtsd el a felvágottakat, ne szemét kajákkal töltsd meg a gyomrodat.


11 órakor mehetne a 150 gramm csirkemellfilé pástétomból, kettő szendvics, és teljes kiőrlésű kenyér szeletekből vágva, zöld salátával.


14 órakor ugyan ezt az étkezést megismételheted.

Előtte napon elkészíthető ez az étrend, és ezt vihetnéd el másnap az iskolában.


Az edzést is le kellene csökkentened és osztott edzéstervet készítsél magadnak Hétfőre, Szerdára, Péntekre. Kardiózás elég egy héten kétszer 20 percben. Kedd és csütörtökön végez kardiózást bőven elég ilyen formában. Bár a kérdésedben nem írtad meg, hogy hány kg a testsúlyod. Mert, ha könnyű testsúllyal rendelkezel, akkor nem is biztos, hogy kellene kardiózást végezned, helyette jobb lenne, ha pihennél.


Edzés után kb. 17:30 órakor mehet a 150 gramm csirkemellfilé vagy tonhal 100 gramm barna rizzsel párolt zöldséggel.


Lefekvés előtt jó a turmix ital.

Remélem tudtam segíteni neked.

2015. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!