Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te melyik testrészedet/izmodat...

Te melyik testrészedet/izmodat utálod a legjobban edzeni, és melyiket szereted legjobban?

Figyelt kérdés
én a bicepszemet utálom és talán a hátat szeretem legjobban :)

2015. szept. 22. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lábat nem szeretek edzeni, a mell a kedvencem meg a bicepsz. Mondjuk néha a háttól is kiráz a hideg, főleg amikor rájövök, hogy nem bírok húzódzkodni már megint...
2015. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Tricepsz a halálom, de azért mert ott vagyok a leggyengébb. Nőként a láb és a popsi a kedvencem.
2015. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a bicepsz nekem nem a leggyengébb, sőt, csak pokolian tud szúrni a 3. sorozatnál már azt is bánom sokszor, hogy vala belekezdtem az egészbe :D

A hátnál meg egyáltalán nem érzek semmit edzés közben, csak egy idő után elszáll belőle az erő... és csak másnap kezdem el érezni a minimális húzódást... de közben meg a döntött törzsű evezésben elértem, hogy nem tudok az egykezesekre több súlyt rakni... úgyhogy rá kell állnom a 2kezes rúdra...

+ még a felhúzást szeretem nagyon azt is ugyan ezért :)

2015. szept. 22. 23:11
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Láb/tricepsz a szeretett, hát a mostoha.
2015. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
első és oldalsó vállat nem szeretem, minden mást imádok, főleg bicepsz, brutálisan be tud durranni, és a hátazást, deadlift miatt <3
2015. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

hátat és tricepszet (és talán mellet) szeretem a legjobban

badass érzés súllyal az övemen húzódzkodni és tolódzkodni :)

lábat szeretem a legkevésbé, valamiért nem érdekel eléggé :/

2015. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Letöröltem a kisregényt, értelmetlen, amúgysem szoktam edzeni szinte sose, csak reménykedem, hogy egyszer majd.


A bicepsz a kedvencem, több okból is (szeretem a súlyzózást és azt, hogy bár nyilván aprócska a bicepszem, edzetlen nőként, de azért helyesen dudorodik s ezt tette 25 kiló felesleggel is, míg a hasam merő háj volt, mert főleg oda hízom. szép izomnak tartom a bicepszet) s a hasizom a legszörnyűbb, mivel extrém gyenge hasizmom van, képtelen vagyok edzeni, mert szinte azonnal kikészülök. Lehet, hogy túl hedonista vagyok a rendes edzéshez, ami szomorú, mert azért szeretnék izmosodni.

2015. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tricepszet szeretem a legjobban, de az egész felsőtestemre egyforma hangsúlyt teszek, most már nincs elmaradott rész. Lábra meg ritkán edzek súllyal, mert hegyibiciklizek. :-D
2015. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent pontosan, hogy szúr a bicepszed?

Sérült?

2015. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ég, szúr, lángol, kimerül
2015. szept. 23. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!