Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítsen miért nincs...

Valaki segítsen miért nincs izomláz/Bedurranás/Túledzés. ( Többi lent)!?

Figyelt kérdés

Hello. Na szóval.A testzsír %-om az 3-4. 180 cm,60 kg vagyok. 17/F. Régebben amikor konditerembe jártam 1x-2x durrantam be bicepszre "valahogy".. Jártam kb. 1 hónapot. Azután nem volt időm már járni és nem jártam. Most elkezdtem otthon edzeni, de akármint csinálok nem durranok be. Se semmi.Leírom hogyan szoktam edzeni Suli elött..

kezdés:

3x 60 fekvőtámasz.Az eggyik széria az szélesbe megy.

Utánna. 4x30 súly emelés kalapács-ba.

És 3-4x30 az pedig úgy van,( nemtudom a nevét) hogy a combomon van a könyököm nekitámasztva. (kb)

Utánna szoktam még tricepsz re is 2x20-30 at. És nem birom mozgatni a kezem a végére. Ez tart kb. úúgy 1-2 órán keresztül. És elmúlt. Este megint edzhetek ugyanennyit.. Szóval milyen selejt vagyok én :"D

Gondolkoztam szteroidon is. Csak nemtudom, hogy egy otthoni edzéssel kitudom-e tenni, azt amit egy konditerembe.Az evésről csak annyit hogy.. Nagyon nem szeretek enni. étvágyam az csak az édességre pájázik. De azt meg ritkán eszem. ( "ha elkezdenék szteroidozni biztos ennék mindent amit látok"") Hát.. Aki ezt elolvasta annak csak köszönöm.. És a válaszokat várom. Hali.



#konditerem #testépítés #szteroid #selejt #Miezmár. Elvesztem. :D
2015. szept. 26. 15:58
 1/10 A kérdező kommentje:
A súlyzó a 7kg-os. Ami ideális lenne az olyan 9-10 kg.(most rendelek 15kg-osat.)
2015. szept. 26. 16:01
 2/10 nerd11 ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te biztos nem vagy valamilyen gyógyszeres kezelés alatt?
2015. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Nem iszom. Nem hohányzok. Se semmi. De valamit tudsz mondani mi lehet?
2015. szept. 28. 10:57
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát elősszöris mit akarsz elérni? Hatalmas akarsz lenni és úgy kinézni mint Frank Mcgrath vagy erős akarsz lenni mint Fekete Laci vagy csak simán jó kobdit meg némi izmot szeretnél...ha az utóbbit akkor simán járj el kondiba emelgesd azt a sulyt amit elbirsz es legyél türelmes,ha a legelső opció tetszik akkor keress egy profi edzőt meg spórolj mivel a szterko drága meg utána az orvos is az lesz aki össze lapátolja hitvány kis testedet ha a Fekete Lacis téma tetszik akkor meg batár súlyok és kaja kaja kaja....az egészséges jó fizikumot 60% ban a jó étkezés adja...fiatal vagy ne kúrd szét magad,tűzz ki reális célokat és legyé türelmes...a neten marhasok irodalmat találsz...egyébként sztem kezdetnek nézd meg a fegyenc edzést...az helyre rak és nemsok eszközt igényel...
2015. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél napi 3x, ne édességet egyél, meg csináld a Fegyencedzést. Ez egy könyv, le lehet tölteni, saját súlyos gyakorlatok vannak benne. Ha már megy egy 3x10 húzódzkodás, 40-50 fekvő, akkor lenne értelme terembe járni. Cbres elég jól leírta egyébként.
2015. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 silenthunterZ válasza:

Üdv,


Akinek ilyen alacsony a testzsír %-a az vagy valamit nagyon szarul számol, vagy profi testépítő, és nem tesz fel ilyen nevetséges kérdéseket.

2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval.. A testzsírszázalékom az 3-4%. Így megfelel?(Ezért megérte már írnod egy hozzászólást!!).. És egyébként tényleg ennyi, kockahasam is csak úgy van, nem csinálok vele semmit,mégis megvan és nem tűnik el.. Én azt szeretném csak, hogy látszódjon hogy izmos vagyok.
2015. okt. 3. 02:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a kiírással van baj, hanem hogy 3-4%. Nagyon kevés, főleg, hogy nem vagy egy Lazar Angelov.
2015. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez fix hogy egy mester troll. nem a szokásos feltűnő bait.
2015. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aki hiszi hiszi, aki nem nem :) Nem nagyon zavar. Kaptam segítséget. u.i: És tényleg 4%..
2015. nov. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!