Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rendes kajából beviszem a...

Peakfit kérdése:

Ha rendes kajából beviszem a megfelelő fehérjét ch akkor baj ha veszek mellé fehérjét meg szénhidrátot vagy felesleges mert olvastam hogy edzés után jó egy fehérje ch kombó?

Figyelt kérdés

#Rendes választ #érnék
2015. szept. 29. 17:36
 1/3 anonim válasza:
HA rendszeresen edzel és megfelelően táplálkozol és VAN fejlődés , akkor szerintem felesleg 5-6000 ft fizetni érte.De ha nem tudod minden nap bevinni a megfelelő táplálékokat ,maximum akkor érdemes , de ahogy jól esik :-) .
2015. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felesleges, sőt eléggé gond lehet, ha jóval több szénhidrátot viszel be, mint kéne... Extrém sok fehérje se jó, lehet, hogy megterhelő is, ha igazán sok, plusz drága, macerás és nem érsz vele semmit, plusz kalória.


Edzés után miért nem eszel rendes ételt, amibe van fehérje és ch?

2015. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes tápkiegel foglalkozni vahy edzés után nem késő még megemésztem a kaját??
2015. szept. 30. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!