Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van akkor ha csak lejárok...

Mi van akkor ha csak lejárok edzeni a terembe de nem eszek helyesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos megoldani sehogy sem a kaját. Amit adnak itthon azt eszem. Ilyenkor mi történik? Fejlődök? 65kg 178cm 16 év
2015. okt. 1. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem fejlődsz rendesen vagy nem fejlődsz egyáltalán.
2015. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valamilyen hatás csak ér...
2015. okt. 1. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. Genetikától függ, mennyire látszik meg. Erőben pedig fejlődsz egy ideig, az idegrendszer adaptáció miatt, de abban is meg fogsz rekedni egy idő után. Meg azért a szarkaja is relatív, szarnak mondható az is, ha napi két vajas kiflit eszel, meg az is, ha megeszel egy kiló disznóhúst, plusz vacsorára egy nagy tál túrós csuszát.
2015. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az en esetem a vajas kifli mert meg vega is vagyok.
2015. okt. 1. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Vega vagy, és azt eszed, amit otthon adnak... Hát ez egészségügyi szempontból sem túl jó. Ha kerülöd az állati eredetű táplálékot eleve kéne figyelni a fehérjebevitelre, vaspótlásra stb.
2015. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ismered a zsákbamacska nevű játékot?
2015. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem írta, hogy nem eszik állati fehérjét... Azt vegánnak szokták mondani. Úgy is lehet izmot építeni, de ahhoz azért már rendes étrend kell. Én se értek hozzá, nem vagyok vegán, csak érdekel a téma.


Kérdező, nem tudjuk, mit és mennyit eszel, valamit valószínűleg fejlődsz az elején, de rendes étrend nélkül ne várj sokat.

2015. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha sokat eszel lesz fejlődés is meg zsírosodás is. De ha testépítő kajákat ennél akkor nem lenne annyi zsír.

Én is 16 vagyok nem is olyan nagy dologok ezek a testépítő kaják 3 hónap után könnyen megy.

2015. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah, lehet. Napi 5-6 szendvics, ebéd, meg még vagy két étkezés, jól bezabálsz, akkor fejlődni fogsz.
2015. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

valószínű nem jókedvéből nem gyúrós kaján él, hanem, mert az anyjáék neki is olyanok akik nem fogják fel, hogy 1000 forintnyi csirke pontosan olyan drága, mint 1000 ft szar kaja

vagy a változatos étrend náluk is a minden szart csak mindennap más szart eszünket jelenti

bizony ezek szoktak lenni a legnagyobb akadályok a jövő builderei között


amúgy a vége az lesz, hogy ha nincs atomjó genetikád, hogy csak ránézel a kajára és már nősz is, baromi motiválatlan és csalódott leszel haragszol majd a világra magadra meg a szüleidre

én 15től 19ig edzettem rendes kaja nélkül, úgy hogy egy nagyon rossz fizikumom volt eleinte (20 kilós rúd nem ment ki fekve meg ilyenek), a gimi végére sikerült felzárkózni a társasághoz, hogyha tesiórán farkat mértünk, hogy kinek megy ki a sulikondiban több fekve akkor a vége fel már 70 ment (úgy hogy 60 kiló voltam 185centihez), ami annyira már nem tűnt gáznak a többiek hasonló teljesítménye mellett

a különbség, hogy ők leszarták piáltak én meg rendszeresen jártam és edzettem, mégis kaptam az ilyet, hogy gyenge vagyok meg vékony, miközben ők se néztek ám ki jól, és szerintem 80 kilóval 60 kilót kiemelni annyira nem nagy teljesítmény, olyan hassal hogy húha...

aztán elmentem egyetemre ráálltam a csirke rizsre és nagyon durvát dobott, kb három kiló jött havonta az elején aztán lassult és kb kéthavonta fejlődtem annyit erőben, mint addig egy év alatt, gondolom ez köszönhető volt annak, hogy évek óta készítve vannak erre az idegkapcsolódások edzés rutin meg ilyenek

nem kell egyébként szentírásnak venni mindent amit bulider oldalak írnak napi 2g/kg fehérje elég drága egy diáknak. azért ajánlanak ennyit, mert egy nagy statisztikában a túlnyomó többség ennél többet már nem használ fel, de simán lehet akár 1-1,5 g/kg al is szépen fejlődni

a lényeg a rendszeresség, a szénhidrát viszont elég lényeges

szerintem te is elcsokizol a büfében annyi pénzt, amiért annyi zacskós gyorsrizst vehetnél, hogy a füleden jönne ki a kalória

én anno ezt nem tudtam pedig lehet hasznos lett volna (akkoriban még nem volt sárga kapszula meg kathi béla motivációs videó)

kreatint meg ilyen hülyeségeket meg ne vegyél, amíg nincs pénzed arra az ajánlott mennyiségű fehérjére szilárd kajából meg tömegnövelőt, meg ilyen hülyeségeket se

nincs csodaszer, az összes sciteces bioteches cucc a csóró buildernek csak felesleges rongyrázás

edzés utáni turmix? láttam csávókat ott helyben edzés után rizs csirkével indítani és fejlődtek elhiheted



ha pesten laksz akkor van egy olyan nagy előnyöd, hogy borzalmas sok a diákmunka, és akár már 16 éveseket is felvesznek

nem sok pénz, de pont annyi, hogy vegyél magadnak kaját

szóval dolgozz, meg tanulj főleg, mert hobbibuldingből meg álmokból kevesen élnek meg

2015. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!