Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak? Szedhetek már...

Mit csináljak? Szedhetek már egyáltalán tesztoszteron szint növelőt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Nemrégiben elkezdtem komolyabban foglalkozni a testépítéssel. De nagyon zavart már régebben is, hogy hegyes a mellbimbóm.. főleg már most így hogy kezd egy kis formája is lenni és már messziről virít hogy átszúr a pólón.. Hallottam olyan változatot, hogy ennek az az oka, hogy a szervezetem túl sok ösztrogént termel és ez becsomósodik a mellbimbómba (érezhető is benne a csomó). Erre azt a megoldást hallottam, hogy talán kezdjek el szedni egy kis tesztoszteron szint növelőt mert az csúnyán fogalmazva "kiüti" :D az ösztrogént.. más felől viszont azt mondják hogy 18 évesen ne nyúljak még bele a hormonháztartásomba.. mit csináljak?
2015. okt. 2. 20:18
 1/6 Kisboltos ***** válasza:

Te most a természetes tesztoszteron szint növelésre vagy a nem természetes formájúra gondolsz?

Mert a természetesre neked nincs szükséged, hiszen a csúcson vagy ezen a téren az életkorodból adódóan. Szóval nem tudnád ezt még emelni.

Van a nem természetes, az anabolikus szteroidok, az már más tészta.

2015. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesnek tartom én is, hogy 18 évesen bármilyen tesztoszteron fokozó készítményhez nyúljál. Hiszen még a szervezetben bőven van tesztoszteron ebben a korban.
2015. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Egyébként gynecomastiád van valószínűleg, gyógyszerekkel gyógyítható de vannak esetek amikor műtét szükséges.

2015. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme 18 évesen tesztoszteron szint serkentőt vásárolni (Tribulus,DAA,stb..), tesztoszteronszinted 18-27 éves korodig kb. mondhatni a maximumon van, növekedési hormon kb. 20 éves korod körül lesz a maxon.


Ha már van gynecomastiád, akkor csak műtéti úton lehet eltávolíttatni.


Proviron + zita, segíthet az ösztrogén csökkentésben.

2015. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 - palilaci - ***** válasza:

Amit az utsó írt az fasság. Proviont meg zitazóniumot nehogy szedd erre!

Ha több éve megvan valszeg csak műtét segít. A természetes tesztó fokozók meg szart nem érnek, max olyan 35-40 körül amikor már csökken a saját tesztoszteron szinted. Amit tehetsz:

Főleg a mellizmod felső részére koncentrálj döntött pados nyomásokkal. Ha tömegelsz a testzsírod ne menjen 15% fölé, magyarul ne zsírosodj annyira be.

A gyno meg attól van, hogy a hirtelen megnőtt hormonszint miatt (túl sok férfi hormon azaz tesztoszteron) a szervezet próbál kompenzálni és a "felesleges" tesztót ösztrogénné alakítja. Szar ügy. Nekem is van már 4 éve, 1 éve edzek komolyabban, próbáltam már rá minden szart... amiket fentebb leírtam az bejött így kevésbe feltűnő. Hajrá

2015. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az életkor az egyetlen ami meghatározza a tesztoszteron termelést. Ha így lenne mindenkinek egyforma nagyságú heréi lennének 18 évesen. A lényeg, hogy fizikailag képes vagy rá, hogy kihozd magadból a maximumot. Azért nincs szükség semmilyen szerre, mert jó esetben az embert próbáló feladatok úgyis kihozzák belőled azt amit a tribu adna. A súlyzós edzés pont ilyen. A lényeg, hogy az étrended és alvásod rendben legyen és innentől kezdve már csak helyt kell állnod. Kitartás!


PS: Amúgy ha bevennél egy adag tribulust az se lenne rossz. Ennek csak akkor van veszélye, ha te magad kezdenél el küzdeni a hatása ellen. (Érzed, hogy kezd állni a cerka te meg lelövöd.) Vagy ha hosszú távon ilyen szereken élsz aztán hozzászoksz a mankóhoz.

2015. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!