Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csajok! Ti miben szerettek az...

Csajok! Ti miben szerettek az edzőteremben dolgozni és miért?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság, hogy ki hogy van ezzel.


Én pl attól függetlenül, hogy nem lébecolok, hanem ténylegesen az edzés miatt járok le és nem félek leizzadni sem, megvan bennem ez a női hiúság és igyekszem mindig divatos összeállításban megjelenni.


2015. okt. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Csajokkal járok edzeni.

míg megyünk a terem felé, megbeszéljük melyik pasi milyen helyes, múltkor miben volt, milyen izmai vannak, esetleg mekkora szerszáma lehet.

Mire a teremhez érünk, nekem van hogy nedves szokott lenni, ezért első dolgom megtörölni.

szoktam berakni egy betétet is, mert néha a kigyúrt pasiktól annyira felizgulok, hogy tiszta nedves lesz a bugyim is.

Az elején nagyon zavart, most már megszoktam, némelyik barátnőmnek is ilyen szokott lenni.

Ezért járunk ilyen helyre, mert egy női teremben nem nagyon lehetne látni, szétgyúrt, izzadó, csávókat.

Általában egy kis feszülős felsőben és feszülős rövidnadrágban edzek, ha lábazok, szeretek kicsit rájátszani, hogy nézzenek a pasik, de hát, ők is ugye ezért járnak, nem azért hogy magukat nézegessék.

2015. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

En edzeni jarok oda, nem mint az elottem szolo...

En hosszu futogatyat es egy trikot aggatok magamra, a cipom termeszetesen mindig illik az aktualis cuccomhoz.

2015. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
En egy trikot meg rovidgatyat vagy leggingset veszek fel.:) Nem azert jarok edzoterembe, hogy pasikat nezegessek.-.-
2015. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leggingsen én is gondolkodtam, kényelmes, jól néz ki. Viszont az a problémám vele, hogy a sima bugyi (csak olyanban edzek, kényelmes. tangában nem is tudnék) kilátszik alóla, engem az viszont nagyon zavar. Simulóst csak tangával, edzéshez viszont nem fogok azt felvenni. Ti erről mit gondoltok?:/
2015. okt. 6. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

tangával nem lehet rendesen edzeni.

engem nem zavar miben edzek :D úgyis megnéznek, mivel elég nagy súlyokkal dolgozom :P

24L

2015. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én siman egy bő hagyományos pamutpóló meg cicanaci mégis kikezdenek velem
2015. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!